Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3221282
30 Sep 25
Muž mi preti razvodom i socijalnom zato što nam je beba pala sa kreveta slučajno 2 puta. Ja sam bila sa bebom i sekund nepažnje.. Prvi put me je iz besa udario i govorio ružne reči, posle me grlio, ljubio izvinjavao se. Drugi put je rekao ako se još jednom to desi da će me prijaviti i tražiti razvod. Ja nisam loša majka, 24h sam sa bebom, jednostavno se desilo kao što se svima desi.. Ja muža volim i ne želim da to uradi.
61
872
73
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#308

Minut, dva pre nego što stigne račun, ja klisnem u klonju i ostavim drugare da reše situaciju.

odobravam 792   •   osudujem 4570   •   komentari 27
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579642   •   osuđujem 14098   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5474   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3221871

Debela, debela, smršaj, ne žderi… i tako par godina više gladna, dok mi nije otkriven moon face, visok nivo kortizola, hipotiroizam, pcos, visok krvni pritisak…. sve posle neuspelih IVF. Privatno i po...(više)

odobravam 1136   •   osuđujem 42   •   komentari 0
Detaljnije