Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

S momkom sam koji ima novaca, iz bogate porodice je. On živi s mamom i dalje, a do kraja godine imaće i svoj stan. Dok je čekao stan govorio mi je kako jedva čeka da živimo zajedno, kako je u godinama da želi zajednički život sa mnom itd (njemu je 30 meni 25). Jednom prilikom mi je kroz “sprdnju” rekao da mu ne pada na pamet da prelazi “s konja na magarca” - iz kuće s majkom od 150 kvadrata u stan od 40 da se seli. Počinjem da mislim da od toga nema ništa i da će taj stan samo uzeti izdavati za još novca (od kojeg ja nemam ništa svakako).
82
17
9
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#145

Danas su se roditelji drali na mene jer sam dosla kuci posle 1 ujutru sa rodjendana. Imam 30 godina. :-/

odobravam 801   •   osudujem 1742   •   komentari 66
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579642   •   osuđujem 14096   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5474   •   osuđujem 1822   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3218374

Nikad neću zaboraviti, u srednjoj školi, kad sam imala jednog dečka, otišla sam kod njega u njegov grad, i poslednji bus za nazad nije išao, sledeĉi je bio tek oko 4h ujutru. I on umesto da čeka sa mn...(više)

odobravam 1023   •   osuđujem 49   •   komentari 0
Detaljnije