Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3227113
27 Nov 25
Kako se nosite sa neuspehom na fakultetu? Molim vas, samo mi nemojte govoriti da postoje puno gore stvari u životu, jer sam ih nažalost lično doživela, i koliko god osvestila to trenutno mi je jako teško da se pomirim sa činjenicom da mi loše ide nešto što sam sama izabrala i nešto što volim, i trenutno ne vidim izlaz iz situacije, demotiviše me činjenica da ću umesto 4 studirati 6 godina. Hvala unapred.✨
129
27
23
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#365

Ako ne olizem poklopac od vocnog jogurta ne racunam da sam isti pojeo :)

odobravam 1168   •   osudujem 51   •   komentari 16
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579707   •   osuđujem 14183   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5483   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije