Moji roditelji imaju nas 6 dece. Najstarije "dete" ima 25 godina, a najmlađe 4. Ostali imamo 20, 17, 12 i 8 godina. Sve češće slušam kako ljudi sažaljevaju moju majku, kako je "protraćila" život jer nema karijeru, oduvek samo brine o deci, i slično, ali ona je jedna jako vesela i srećna osoba koju to sve ispunjuje, osim nas je usput uvek čuvala i drugu decu (od svoje sestre, od prijatelja, komšija), jednostavno voli decu, voli da pravi gomile hrane za svakoga, i to je i želela oduvek. Njena je i želja da nas ima 6, tata je oduvek hteo dvoje. Naravno, verovatno pomaže to što imamo novca, inače bi sve išlo mnogo teže. Ne razumem ljude koji osuđuju. Ne znam zašto je teško prihvatiti da ne želi svako iste stvari u životu.
Ostavi svoj komentar
#338
Jedem porodični sladoled i na porodicu ne mislim.
odobravam 1770 • osudujem 830 • komentari 26
Detaljnije
Ispovest dana
odobravam • osuđujem • komentari
Detaljnije
Ispovest nedelje
Dragi moji, ja sam muškarac sa stopostotnim invaliditetom i za kretanje se služim aktivnim invalidskim kolicima. Nisam došao ovdje kukati o tome kako mi je teško, dapače, došao sam se pohvaliti jednom...
odobravam 166 • osuđujem 1 • komentari 0
Detaljnije
Ispovest meseca
Dragi moji, ja sam muškarac sa stopostotnim invaliditetom i za kretanje se služim aktivnim invalidskim kolicima. Nisam došao ovdje kukati o tome kako mi je teško, dapače, došao sam se pohvaliti jednom...
odobravam 166 • osuđujem 1 • komentari 0
Detaljnije