Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

Šef me provocira što njegov sin koji je 7-8 godina mlađi od mene ima curu a ja nemam i nisam imao i vjv nikad neću imati i što nikud ne putujem, nabijem i tebe i sina i njegovu curu ovim putem da vam kažem lako se vama kurčiti kad imate milionske prihode. Kud ja da putujem sa 700-800€ mjesečnih obaveznih troškova a plata malo veća od tog.
90
12
26
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#202

Muški sam frizer i uvek pitam ' je l kao prosli put?', a u stvari nemam pojma kako je bilo nego samo šišam kako mi dune.

odobravam 10881   •   osudujem 1601   •   komentari 29
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579707   •   osuđujem 14182   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5483   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije