Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

Bivši dečko me je stalno upoređivao sa njegovom sestrom, nisam to više mogla da trpim. Te moja sestra im ovakve nokte, ima ovakvu kosu ovako je zgodna, ovako šeta, ovako se oblači,itd. Bukvalno svaki dan po par puta je bilo kako to njegova sestra radi/izgleda. Kap koja je prelila čašu je kad mi je rekao možda malo više da ideš u teretanu, pa bi imala du*e kao moja sestra. Tad sam mu rekla pa ti onda idi zabavljaj se sa sestrom, na šta je on rekao- pa ja bih, da mi nije sestra.
85
43
0
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#284

Nikad ne menjam profil i cover sliku na faceu u isto vreme da ne bi slucajno "podelile lajkove".

odobravam 1020   •   osudujem 241   •   komentari 27
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579736   •   osuđujem 14220   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5485   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije