Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3240217
12h
Meni je misterija kako moj muž kad smo se upoznali nije igrao igrice, svi moji prijatelji i rođaci su bili oduševljeni kakvog momka sam upoznala. Mesec dana braka sve super, i odjednom se pretvori u monstruma i narcisa. Kao da ga je đavo obuzeo. Zar niko nije pomislio ni posumnjao da nešto ne štima. Od osobe koja je vaspitana i poštuje me, postao idiot!
67
9
7
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#338

Jedem porodični sladoled i na porodicu ne mislim.

odobravam 1769   •   osudujem 829   •   komentari 26
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579740   •   osuđujem 14226   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5486   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije