Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#71169
15 Jun 13
Najlepše reči koje sam u životu čula su reči mog bivšeg dečka kad me je odveo kod njega kući da me upozna sa njegovima, a ja sam bila uplašena. Uhvatio me je za ruku i rekao "Nemas čega da se plašiš i nema razloga da te bude sramota, ovo je tvoja kuća a ovo su tvoji majka i otac". Više nismo zajedno, ali i danas kad vidim te ljude na ulici dođe mi da zaplačem jer mi je baš njihov sin izmenio zivot. :(
11952
386
37
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#365

Ako ne olizem poklopac od vocnog jogurta ne racunam da sam isti pojeo :)

odobravam 1168   •   osudujem 51   •   komentari 16
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579721   •   osuđujem 14201   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5484   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije