Imam najjaču sestru na svijetu. Juče sam je pitao koliko je 2 na kvadrat. Reče mi da ne zna pa sam joj objasnio kako se računa. Danas ona sjede pored mene i pita me "znas ti koliko je 2 na trokut". Ismijao sam se kao nikada u životu. :))
Svako jutro kad ustanem prvo prdnem, i tako moji znaju da sam ustao. 'Ooo evo nam ga domacin.'
Moj otac, nazovimo ga tako nije zaslužio ljubav moje mame. Nijedan djelić njene ljubavi, osmijeha niti pažnje. Al ona je ipak bila u za njega uvijek, jer ljubav je valjda ta koja ne treba i ne traži razloga. Znam samo da je on bio osoba koja živi u svijetu porno filmova, časopisa i sex-a. Često sam se nalazila u situacijama kada bi on dobacivao djvojkama, djevojčicama koje su moje godište ili čak mlađe od mene. Al bi pomislila da je to šala, i sve bi ostalo na tome. Znam samo da sam ga voljela više od mame, više od bilo koga. Da nikad nisam pomislila da će mi učiniti nešto nažao, pokušati me povrijediti. u njemu sam vidjela kao i svaka djevojčica mojih godina sve one glavne likove i heroje iz crtanih filmova, bajki. Al to je sve bilo nestvarno, laž kao i svaka bajka. Ne žive baš svi sretno do kraja života, kao što piše u bajkama. To sam shvatila jedne noći, dok je moja mama bila na poslu. Tu noć, onaj isti heroj je nestao. Pojavio se zlikovac, nasilnik i bio je gori od onih nasilnika za koje sam čula. Bio je stvaran.
Kad sam imala 5 godina htjela sam da se brijem poput ćaleta, pa sam uzela njegov brijač i obrijala obrve. Na slikama iz vrtića ličim na Voldemorta.
Tata mi je profesor, pa ja redovno kući ispravljam testove drugovima da bi dobili bolju ocjenu.
Ono za šta profesor kaže da samo pročitamo, ni ne pogledam. A ono što treba da se nauči, e to vala samo pročitam!
Uvjerila sam se da me dečko voli kada me mogao srušiti u 'Čovječe ne ljuti se', ali nije.
Nerviraju me ljudi koji moraju da ispričaju svaki njihov događaj do detalja. I onda kad ja počnem nešto da pričam, oni se ubacaju i upoređuju sa sobom.
Volim kad se poslije ružnog sna probudim, i shvatim da mi stvarnost i nije tako loša. :)