Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Često razmišljam o vanzemaljicma. Da su tu negdje, da se nesmetano krećemo, da ih ne vidimo jer mozak ne može stvoriti sliku , jer su nam njihovi oblici nepoznati. Šta ako vremenom dođe do sudara svjetova? koliko smo im blizu da sve česće ...da li će nam njihovi obrisi postaju nam prihvatljivi i mozak će stvarati sliku?!! Zvuči neprihvatljivo, ali moguće, isto kao što nam je bilo neprihvatljivo prije 10 godina da će npr postojati telefon na dodir. Iskeno , plašim se :/
7302
1616
167
share
odobravam
osuđujem

Kada na plaži nailaze oni što prodaju nakit, naočale,peškire...naglo se napravim da spavam i nema ubjeđivanja nepotrebnog, čak me ponekad i vide da sam naglo "zaspala" i prođu.
9649
222
21
share
odobravam
osuđujem

Kada vozim kola i kada čujem dobru pesmu, pojačam je do kraja i istripujem da sam mnogo bitan lik, a kada pesma prođe bude me sramota.
10128
224
24
share
odobravam
osuđujem

Imam 26 godina, a ni dalje ne razumem šta znači "Zini da ti kažem", a blam me da nekog pitam, a što je najjače, često koristim tu frazu...
9008
595
80
share
odobravam
osuđujem

Obavezno se na izgovorenu riječ nadovežem pesmom.
10319
335
32
share
odobravam
osuđujem

Brat i ja smo se kao deca često kladili u pare, uglavnom njegov dug je kod mene 2 miliona iako tad nismo ni znali koliko je to ustvari. I sad svaki put kad mi pozajmi pare, a ja treba da mu vratim, samo mu kažem, odbi' od onih 2miliona što mi duguješ :D
11222
185
6
share
odobravam
osuđujem

Pre dve godine od nas 6 ukućana jedina sam se setila maminog rođendana. Bilo joj je krivo što se ona svima seti rođendana, a njoj niko i poče plakati. Brat joj je prišao, zagrlio je, pogledao u mene i rekao ti si za sve kriva. Ne znam kako, ali na kraju dana svi su govorili da sam kriva...
3724
7763
59
share
odobravam
osuđujem

Uzmem zlatni nakit od mame, pustim neki rep i pred ogledalom glumim da sam Toni Montana.
9817
364
18
share
odobravam
osuđujem

Od pečenog mesa najviše volim moču. Uzmem samo koji zalogaj mesa al' zato namočim po 2,3,4 parčeta hleba u moču.
5497
328
55
share
odobravam
osuđujem

Kada dobijem 2 osećam se glupim, a kada dobijem 1 ne.
8061
170
8
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva