Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Ona bi 3 puta dnevno, a meni mali maršal želi otpasti od muke. :(
9537
732
96
share
odobravam
osuđujem

Kad imamo goste, svi ukućani su fini i piju sok iz čaša, a kad nemamo goste svi piju iz flaše.
9758
946
15
share
odobravam
osuđujem

Volim kad čujem da drugi imaju lepo mišljenje o meni:)To utiče na moje samopouzdanje!
11911
254
17
share
odobravam
osuđujem

Radim u salonu nameštaja i uvek kada dođe neka zgodna devojka zamišljam šta bih joj radio na tom nameštaju što kupuje, nije bitno da li je orman, ili fotelja, ili nešto drugo.
8809
1436
34
share
odobravam
osuđujem

Rekao sam ortaku da mu riba, lici na p*rno glumicu...
8230
1665
65
share
odobravam
osuđujem

Nikad nisam čuo da se muškarac žali da je žena loša u krevetu.
6090
349
76
share
odobravam
osuđujem

Moja devojka misli da je varam na sve strane, da želim da raskinem kad god se malo posvađamo, a ja sam joj u stvari veran kao pas i želim da baš ona bude majka moje dece.
11125
162
55
share
odobravam
osuđujem

Kada profesor na ispitu pita studenta koji odgovara neko pitanje a on ne zna, meni dođe da kao u osnovnoj školi dignem dva prsta ako znam. Jednom sam to mahinalno i uradio. :)
5440
230
5
share
odobravam
osuđujem

Kad god oprostim nekoj osobi, uvek posle toga bude još gore.
7615
137
17
share
odobravam
osuđujem

Dečko me zaprosio i ja sam rekla da. Od tada svaki dan sam depresivna. Ne mogu da verujem da sam rekla da... samo zato što nisam imala hrabrosti da ga odbijem. Razmišljam da mu vratim prsten... ali sam kukavica. Mnogo toga je u igri.
1765
8335
46
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva