Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Sinoć sam se napio prvi put u životu i povraćo sam, kada mi je mama ušla u sobu rekao sam joj da izađe jer me je bilo stid ..
9721
540
59
share
odobravam
osuđujem

Do pre godinu dana sam bio zavisnik od par kompjuterskih igara. Ko zna koliko puta sam dočekao zoru sedeći za kompjuterom. Ali, i pored toga, nisam zapostavio učenje i školu. Pre otprilike godinu dana, kompjuter se pokvario. Roditelji su odbili predlog za kupovinu novog. I tako, odlučio sam da sam nekako prikupim dovoljno novca za kupovinu novog. Pre mesec dana sam konačno sakupio iznos potreban za kupovinu računara kojeg sam želeo. Ali, shvatio sam da to nije ono što mi je potrebno. Ako kupim, opet cu početi sa igricama, i vratiće mi se zavisnost..a to je nešto što nikako ne želim, jer ako uspem da upišem fakultet koji sam planirao, trebaće mi mnogo vremena za učenje. Zato sam te pare dao roditeljima, da stave na račun u banci. Neka ih. Trebaće jednog dana za nešto.
10607
246
60
share
odobravam
osuđujem

Do pre možda pola godine nosio sam naočare (tegle) i bio sam bez 2 zuba koja su slučajno stradala u tuči i imao sam devojku koju sam hteo! Od kako sam operisao oči, tj. skinuo dioptriju i namestio zube kao da sam se namazao govne*om! Neće me čak ni debele!
9222
1916
67
share
odobravam
osuđujem

Kad mi neko dođe u trafiku i kaže da nema ništa sitno dajući mi novčanicu od hiljadu dinara, pobrinem se da izađe sa kilom gvozdenjaka pri izlasku, čisto da usreći neku sledeću!
8085
2504
38
share
odobravam
osuđujem

Svaki put kada gledam horor film i kada znam da će nešto da iskoči prekrijem oči rukama, ali ipak škiljim kroz prste.
10606
202
15
share
odobravam
osuđujem

Maštam o tome da imam posao na kom ne moram ništa posebno da radim, a da je dobro plaćen.
10197
550
41
share
odobravam
osuđujem

Muško sam... Varao sam olako, nisam smatrao za nešto strašno to što sam radio... našao sam devojku i sa njom sam već godinu i po, mislim da bih umro kad bih saznao da je ona mene prevarila... ništa nije strašno dok makar ne zamisliš sebe u takvoj situaciji....
9728
777
32
share
odobravam
osuđujem

Imao sam devojku 3 godine, raskinuli smo i nakon nepunih mjesec dana našla je novog momka. Od nervoze sam otišao u kafić, napio se i šarmirao prvu žensku koja je sedila tu, odveo je u stan i kad je stvar došla do kreveta, nešto se u meni slomilo... dao sam devojci deku i zaspao u drugoj sobi...
11710
396
64
share
odobravam
osuđujem

Od svih svojih ukućana jedino još sa svojim mačkama razgovaram.
9652
579
14
share
odobravam
osuđujem

Na njegovom krovnom prozoru se osećam ko na vrhu sveta dok me on čvrsto drži da ne padnem.
9491
301
19
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva