Na sebe sam navukla masku odbojne i arogantne osobe, samo zato što ne volim kada je oko mene mnogo ljudi.
Mama mi je presvisla od tuge kada se otac razveo od nje zbog druge žene. Imala je 45 godina. Zarekla sam se tada da nikada nikoga neću toliko da volim.
Kad mi neko kaže da se izblamirao ko niko i da hoće u zemlju da propadne od stida, ja mu ispričam svoje prvo seksualno iskustvo i potvrdim da uvek ima gore...
Imali smo 17 god, bila sam užasno nervozna i posle škole smo otišli kod njega...I lepo je počelo kad je shvatio da ne može da izvadi penis. Uhvatio me je grč. Vaginalni. Jel možete da zamislite da vas uhvati vaginalni grč tokom gubljenja nevinosti?! E pa mene jeste, od nervoze i straha.Hmm onda smo lepo pozvali hitnu, pošto mora da se primi inekcija da se opusti mišić i došla je... Ne znam, jesam li spomenula da mi tata radi u hitnoj?
Tako da se tešite od sad.
Imam 22 godine i upravo sam kupila svoju prvu paklu cigareta...počinjem da pušim jer više nervozu ne mogu da podnesem.
Uveli smo novi internet kući koji je strašno brz i imamo neograničen dowlnoad i tata nije htio da stavi šifru jer nam je većina komšija u lošem materijalnom stanju. Tata, glavni si! :)
Tata mi je umro prije 6 godina. Svakog dana zaspim moleći Boga da se mami ništa ne dogodi.
Kada sam bio mali, gledali smo ljubavni film i ja sam pitao mamu zašto se meni diže piša kad se neko ljubi...
Kada bi izabrali pobednika na Evroviziji nikada mi se ne bi svidela ta pesma.Tek kasnije bi mi postala odlična i nekim čudom opravdani pobednik.