Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


1995. godine mnogo izbeglica se doselilo u moje selo, ja sam tada imao 5 godina, nisam bio svestan situacije. Odmah pored moje kuće se doselio jedan dečko, zvao se Miroslav, koji je tada bio mojih godina. Brat od strica i ja smo se odmah upoznali sa njim, igrali se svakodnevno, vremenom je počeo malo da nas smara jer je uvek od nas uzimao slatkiše. Dali smo mu nadimak Željko. I tako jednom mene tata pita sa kim ideš u park a ja mu kažem sa bratom i Željkom, pita on a ko je Željko, ja kao mangup kažem Miroslav, a tako ga zovemo jer je željan svega, sekund kasnije tata mi je zakucao takav šamar da sam sve zvezde prebrojao i naravno kaznio. Taj šamar cu pamtiti čitav život, to je bio šamar koji me je naučio da poštujem druge i njihove živote.
11919
261
57
share
odobravam
osuđujem

Kad prolazim pored ogledala, podignem majcu, uhvatim se za stomak i pričam: "Odlazi! Nisi mi potreban!!!"
10567
334
23
share
odobravam
osuđujem

Želim, tražim i zahtjevam da se ponovo uvede obavezan vojni rok. Pa majku mu, kad vidim da su neki današnji momci toliko isfeminizirani, sramota me je.
15254
1416
143
share
odobravam
osuđujem

Zamišljam kako će mu stajati fensi odijelo na svadbi i kako će biti zgodan. Zaljubiću se iznova.
11918
212
11
share
odobravam
osuđujem

Uvek sam mrzeo kad se dogovorim sa svojom (odavno već bivšom) devojkom da izađemo na kafu a ona povede i svoju drugaricu koja nije ni gladna ni žedna dok se ne ispostavi da ja častim. Ehhh, tad naglo ogladni i ožedni...
10572
373
20
share
odobravam
osuđujem

"Drugarice" iz srednje škole me redovno pozivaju na kafe, kao poželjele me, a u biti samo ih interesuje imam li dečka, koliko imam ispita do kraja i sl. E, pa neće moći!
10080
697
27
share
odobravam
osuđujem

Imam dečka rukometaša koji me redovno potapše po leđima kad me grli, valjda navika.
11828
176
59
share
odobravam
osuđujem

Zakasnila sam sat i po na dejt sa dečkom, a on me je i dalje čekao. Za to vreme sam mu konstantno slala poruke "Tu sam za par minuta". Bilo mi je strašno žao ali nisam uspevala da stignem zbog udesa na putu. I kad sam stigla dočekao me je sa osmehom. Obožavam ga.
16456
356
34
share
odobravam
osuđujem

Dve stvari ne podnosim: pijane ljude kad sam trezan i trezne kad sam pijan.
13675
320
18
share
odobravam
osuđujem

Pre neko veče sam bila u gradu sa drugom i vozili smo se busem. Da ispadne duhovit rekao je šoferu: "Ima izić?", na šta mu je šofer lagano odgovorio: "haj haj samo zatvori za sobom", legla sam od smijeha.
8999
487
34
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva