Kad je nekom rođendan, a meni na Fejsu mrsko da kucam poruku na zid, odem malo niže i copy-paste tuđe: Srećan ti rođendan i sve naj, naj...
Pljunula sam dečku jednom u Coca Colu dok je bio u wc-u, jer nije hteo da ide sa mnom u shopping.
Lažem kad kažem da nikad nemam žvake i kredit na telefonu.
Moj muž radi u Polarnom krugu i naravno glavna klopa im je meso od irvasa i sad je naš sin ljut na njega, jer misli da kad mu tata pojede sve irvase Deda Mraz neće imati kako da mu donese poklone...
U vrtiću sam uvijek bježala kroz prozor kada dođe vrijeme za spavanje, sad bježim iz srednje da bih otišla kući, spavati.
Mrzim kad pokupim ribu, i nađemo se u stanu sa namjerom da "vodimo ljubav", a ona samo legne, raširi noge i konta da će se ostali posao sam obavit. A ja se uopšte ne mogu ni nafurati u takvoj situaciji.
Baba mi je pričala kako je bila zaljubljena u jednog dečka kao devojka, kako su se sastajali dok je ona čuvala ovce, on dolazio na livadu i tako pričali. Međutim, njeni su je udali za dedu koga je prvi put videla kad su došli po nju. Bilo je mi je žao.
Rođena sam prvog dana sedmog meseca. Od rođenja su doktori mojim roditeljima nagovestili da ću imati posledice prevremenog rođenja. Oduvek imam problema sa plućima, očima (nosim naočare od nepunih godinu dana). Od malena me roditelji voze po Bg, inače sam iz unutrašnjosti. Imala sam 3 operacije očiju, od malena koristim pumpice, inhalacije... Jednom prilikom je moja pokojna baba (sa mamine strane) rekla mojoj majci da nije trebala da rodi mene, jer sam joj ja upropastila život, jer me ceo život vodi kod lekara i tako joj prolazi život. Ne znam tačno šta joj je majka tada rekla, ali znam da od tada nije pričala sa njom uopšte. Zahvalna sam roditeljima na svemu što su učinili za mene, što su uvek bili za mene tu i uspeli da me izvedu na pravi put. Imam 23 godine i uvek budem nekako ponosna, kada idem negde sa majkom, pa sretne neku njenu prijateljicu i kaže joj: ''Jeste, to je ona, devojčica od 30 cm, teška 900 gr, iz inkubatora, pogledaj je sad, mamina lepota!''
Uvek kada se posvađam sa roditeljima, odem u sobu, zatvorim se i ne želim da jedem celi dan ne bi li ih grizla savest.