Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Brat mi je zabranio da budem sa njegovim jaranom i sad se čujemo i molimo Boga da jednog dana budemo zajedno.
9543
918
44
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala išla sam mamom kod dede, i jednom prilikom deda mi je rekao 'molim', na šta sam mu ja odgovorila 'Opalim te golim'. Mama me je olešila od batina, a meni je dugo trebalo da shvatim zašto.
11191
302
29
share
odobravam
osuđujem

Pošto nemam para za more, sunčam se na krovu svoje zgrade, a rashlađujem se tako što se povremeno prskam vodom iz flašice sa probušenim zatvaračem i osećam se kao zelena salata.
13291
145
28
share
odobravam
osuđujem

MRZIM, ama baš MRZIM, kad komšija navečer ostavi upaljen radio na njivi da plaši krtice. Užaaaaaaas!
10393
244
21
share
odobravam
osuđujem

Moja jedina prava ljubav je dečko koji je u zatvoru proveo 4 godine zbog pljačke.
8665
1846
64
share
odobravam
osuđujem

Mama, iako ne znam zašto si me pre 17 godina ostavila umotanu u rozu dekicu na pragu od doma kao da sam otpad, ja te i dalje volim najviše na svetu, svake noći te zamišljam i maštam da te vidim. Za svaki 8.mart ti obavezno kupim cvet koji naravno posle završi u smeću. Verujem da si mnogo lepa, meni najlepša. Zanima me gde si, jesi dobro, imaš li porodicu, još dece? Mama, zašto me nikad nisi potražila? Setiš li me se? Kako se osećaš tad? Pored svega, ne dam nikom da te blati i priča o tebi loše, moja si dama, moja svetla strana, volim te mama!
11546
2183
126
share
odobravam
osuđujem

Jutros me je mama probudila pitanjem kada treba da me probudi. :(
11692
168
17
share
odobravam
osuđujem

Најбољи пријатељ мог брата има надимак Деген. И једном приликом, док смо нас троје (бураз, Деген и ја) сједили код мене у стану појави се моја баба и крене нека прича о послу да би се баба обратила Дегену и рекла: "А је ли Кретену, гдје ти сада радиш?" Једино што је он рекао било је: "Као да ми није довољно што ме пола града зове Деген, сада ће ме друга половина почети звати Кретен." Баби уопште није било јасно зашто јој овај није лијепо одговорио на питање, а ни што се бураз и ја цијепамо од смијеха.
11085
364
55
share
odobravam
osuđujem

Jutros na dodeli indeksa brucošima, prosula sam se po podu amfiteatra na opšte oduševljenje cele mase. Zanimljiv početak studiranja, uuu jeea.
12661
152
27
share
odobravam
osuđujem

I sada, kao i nekada kada sam bila mala, dok čekam da prođe teretni voz obožavam da brojim vagone...
5106
73
8
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva