Brat mi je zabranio da budem sa njegovim jaranom i sad se čujemo i molimo Boga da jednog dana budemo zajedno.
Kad sam bila mala išla sam mamom kod dede, i jednom prilikom deda mi je rekao 'molim', na šta sam mu ja odgovorila 'Opalim te golim'. Mama me je olešila od batina, a meni je dugo trebalo da shvatim zašto.
Pošto nemam para za more, sunčam se na krovu svoje zgrade, a rashlađujem se tako što se povremeno prskam vodom iz flašice sa probušenim zatvaračem i osećam se kao zelena salata.
MRZIM, ama baš MRZIM, kad komšija navečer ostavi upaljen radio na njivi da plaši krtice. Užaaaaaaas!
Moja jedina prava ljubav je dečko koji je u zatvoru proveo 4 godine zbog pljačke.
Mama, iako ne znam zašto si me pre 17 godina ostavila umotanu u rozu dekicu na pragu od doma kao da sam otpad, ja te i dalje volim najviše na svetu, svake noći te zamišljam i maštam da te vidim. Za svaki 8.mart ti obavezno kupim cvet koji naravno posle završi u smeću. Verujem da si mnogo lepa, meni najlepša. Zanima me gde si, jesi dobro, imaš li porodicu, još dece? Mama, zašto me nikad nisi potražila? Setiš li me se? Kako se osećaš tad? Pored svega, ne dam nikom da te blati i priča o tebi loše, moja si dama, moja svetla strana, volim te mama!
Jutros me je mama probudila pitanjem kada treba da me probudi. :(
Најбољи пријатељ мог брата има надимак Деген. И једном приликом, док смо нас троје (бураз, Деген и ја) сједили код мене у стану појави се моја баба и крене нека прича о послу да би се баба обратила Дегену и рекла: "А је ли Кретену, гдје ти сада радиш?" Једино што је он рекао било је: "Као да ми није довољно што ме пола града зове Деген, сада ће ме друга половина почети звати Кретен." Баби уопште није било јасно зашто јој овај није лијепо одговорио на питање, а ни што се бураз и ја цијепамо од смијеха.
Jutros na dodeli indeksa brucošima, prosula sam se po podu amfiteatra na opšte oduševljenje cele mase. Zanimljiv početak studiranja, uuu jeea.
I sada, kao i nekada kada sam bila mala, dok čekam da prođe teretni voz obožavam da brojim vagone...