Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Sve svoje važne životne odluke i dileme rešavala sam metodom brojalice "Eci peci pec!"Tako sam odabrala buduce zanimanje, supruga, imena cerkica..., a imam 44 godine i pritom sam prosvetni radnik ... do sada nisam imala utisak da je to pogrešno... :) Srećno i vama...
9396
938
28
share
odobravam
osuđujem

Profesor sam na jednom Univezitetu i priznajem da često dajem ocenu studentu na osnovu drugih ocena u indeksu.
2797
11045
60
share
odobravam
osuđujem

Najveći bedak koji vučem iz detinstva je onaj kad napipam rodjendanski poklon i shvatim da je previše "mekan" da bi bio igračka.
10724
173
9
share
odobravam
osuđujem

Upisao sam fakultet da bih lakše otišao iz države... Ne ponosim se time ali...
10337
378
40
share
odobravam
osuđujem

Uvijek kad mi neko na četu pošalje dugačak vic, samo napišem ``ahahahhahahahha`` a i ne pročitam ga. -.-
8764
1789
17
share
odobravam
osuđujem

Drug me je pitao šta je planetarijum, a ja sam hteo da ispadnem pametan i ispadoh još gluplji odgovorivši mu da je to tamo gde gledaš planete.
9102
259
22
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala, mislila sam da se svaki dan mora ići u prodavnicu. :)
9839
211
25
share
odobravam
osuđujem

Kad sam se rodila , tata i kumovi su se toliko napili da su jutro nakon mog rođenja morali da odu u porodilište da provere dal ' sam beše muško ili žensko .
13082
267
24
share
odobravam
osuđujem

Možda je nešto najvrednije što imam, djedov orden hrabrosti iz Drugog svjetskog.
11177
170
28
share
odobravam
osuđujem

Kad se probijam kroz masu, uvek stojim na prstima.
9368
210
7
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva