Imam babu koja mota duvan i cigarete stavlja u kutije skupih cigareta.Kada sam je pitala zašto to radi uslijedio je odgovor:"Neću da ljudi misle da pušim škart."
Kad sam bila mala, mislila sam da se tv program nastavlja tamo gde je "stao" kad je nestalo struje...
Brat mi je za rodjendan poklonio čokoladu i koka kolu, a devojci je kupio ogrlicu od 6000 dinara. Ljubomorna sam.
Kad me ujede komarac češem se svuda oko tog mesta jer živim u ubeđenju da će me tako manje svrbeti.
Ponekad kad režem luk,i kad' mi oci počnu da suze. Pretvaram se da sam u nekim tv novelama i kako plačem zbog zabranjene ljubavi. A onda počnem pričat' sama sa sobom.
Ćelav sam, naizgled ološ, propalitet sa tetovažom, i postavljam se tako. Ali malo njih koji me vide znaju da sam ja pesnik,pisac, i da imam neviđen broj diploma koje se vezane za pisanje. Ljudima je srednje ime predrasuda...
ne volim da idem po kafića, po gradu... volim samo da treniram i da šetam prirodom ali nikako da nađem djevojku sličnih interesovanja.
Kad sam gladna jedem kašikom i one što se jede viljuškom.
Jednom sam svojoj baki rekla kako je najbolja baka na svetu, kako nas je uvek čuvala, spremala, slušala...kako sam joj zahvalna. Ona je na to odgovorila: "Pamti, pa vrati". Malo zbunjeno sam počela priču da ću joj uvek pomagati i čuvati je kad ne bude više mogla i slično, a ona me prekinula i rekla: "Ne meni. Vrati isto jednog dana svojim unucima i pričaj o jednoj ženi koja vas je toliko volela..." Nadam se da hoću.
Često sa tatom vježbam zadatke iz matematike i skužila sam kako se pravi pametniji i puno bolje objašnjava kad mama uđe u sobu. I dalje je zavodi tim iako su u braku 27 godina.