Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Nekad sam spavala u njegovoj majici a sada njom brišem prozore
14778
563
51
share
odobravam
osuđujem

Zet mi je u SAJ, cijeli tim je jednom ušao u kuću kao pretres... Mi svi zaprepašćeni (majka,otac i ja), kad u jednom momentu izlazi sestra iz sobe i svi kao meta pronađena, meta pronađena. Onda je on lepo kleknuo i rekao joj: "Pošto je moja dužnost da privodim, želim da tebe privedem za cijeli život. Ana hoćeš li da budeš moja žena?" Ja sam mislila da sam u nekom filmu, a onda sam shvatila koliko je voli i koliko je blesav. :)
34113
355
79
share
odobravam
osuđujem

Osjećam se kao kreten kad sa pola metra promašim kantu za smeće.
10138
174
16
share
odobravam
osuđujem

Za devojke koje ne volim i na koje sam ljubomorna kažem da su ku*ve, a ja sam veća od njih!
3196
9288
38
share
odobravam
osuđujem

Voljela bih da sam neko drugi. Da mi je život uspješan i lijep.
8716
985
29
share
odobravam
osuđujem

Posvađao sam se s curom i toliko sam bio ljut da sam otišao vježbat matematiku.
20192
337
55
share
odobravam
osuđujem

Kada mi je dosadno zezam ljude tako što mjaučem sa prozora.
6857
276
24
share
odobravam
osuđujem

Kad me je pre mnogo godina zgazila u jednom beogradskom klubu, rekao sam joj - zgazi me još jednom i ti ćeš prati ove patike. Odgovorila je - nema problema i zgazila me još jednom namerno. Tako smo se upoznali, a obećanje je održala do današnjih dana iako sam od onda promenio više pari patika.
8512
166
20
share
odobravam
osuđujem

Fino je kad povezeš poznanicu na sportskom motoru, a ona umjesto da se nasloni rukama na rezervoar, nasloni se nešto niže. To su te ljepote bajkerskog života.
4745
204
25
share
odobravam
osuđujem

Otkad živim sam, sve češće jedem sendviče.
4632
221
11
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva