Devojci sam za 8. mart kupio plišano prase, nisam hteo cvet i ovako će da uvene za 2 dana, pa reko ovo je simpatičnije, međutim ona je to veče odlučila da izađe sa drugaricama negde. Ubrzo smo raskinuli, a prase ukrašava moju sobu!
Dobila sam 7 na lotu, a onda je sve krenulo nizbrdo u životu.
Moji baba i deda su bili 65 godina u braku. Jednostavno, divim im se, i zavidim im, jer znam da nijedan brak iz ovog vijeka neće trajati toliko dugo.
Upoznao sam curu koja se zove,verovali ili ne,Dvorana.Bio sam idiot,mislio sam da se šali,pa sam rekao,drago mi je,Stadion...
Na skajpu mi se stalno javlja neka devojka koja hoće da mi pokazuje grudi. Osećaj je predivan!
Mislim da sam vaspitan za život u nekom drugom vremenu ! Svaka čast roditeljima , napravili su od mene poštenjačinu ali to u današnje vreme i nije baš perspektivno.
Plašim se da ću raskinuti divnu vezu zbog nedostatka ambicije svog dečka.
Svaki put kad krenem u šetnju sa svojim psom otvorim mu vrata od lifta i kažem: "Izvoli". Onda ih zatvorim i izgovorim: "Nikad ne kažeš hvala".
Kada sam položila jako težak ispit i došla na upis ocena, samo sam dala indeks ne proveravajući da li sam nešto stavila u njega, a imam običaj da utrpam razne papiriće i gluposti. Kada je profesor otvorio da mi upiše ocenu, iz indeksa je ispao kondom. Nikad neću zaboraviti taj pogled i neki blagi osmeh, blam me i dan danas kada ga sretnem na fakultetu.
Upravo vagam da li sam besna na decka iz pravih razloga ili zbog hormona. Ishod će biti ili raskid ili čokolada.