Sve svoje važne životne odluke i dileme rešavala sam metodom brojalice "Eci peci pec!"Tako sam odabrala buduce zanimanje, supruga, imena cerkica..., a imam 44 godine i pritom sam prosvetni radnik ... do sada nisam imala utisak da je to pogrešno... :) Srećno i vama...
Profesor sam na jednom Univezitetu i priznajem da često dajem ocenu studentu na osnovu drugih ocena u indeksu.
Najveći bedak koji vučem iz detinstva je onaj kad napipam rodjendanski poklon i shvatim da je previše "mekan" da bi bio igračka.
Upisao sam fakultet da bih lakše otišao iz države... Ne ponosim se time ali...
Uvijek kad mi neko na četu pošalje dugačak vic, samo napišem ``ahahahhahahahha`` a i ne pročitam ga. -.-
Drug me je pitao šta je planetarijum, a ja sam hteo da ispadnem pametan i ispadoh još gluplji odgovorivši mu da je to tamo gde gledaš planete.
Kad sam bila mala, mislila sam da se svaki dan mora ići u prodavnicu. :)
Kad sam se rodila , tata i kumovi su se toliko napili da su jutro nakon mog rođenja morali da odu u porodilište da provere dal ' sam beše muško ili žensko .
Možda je nešto najvrednije što imam, djedov orden hrabrosti iz Drugog svjetskog.