Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Danas sam položio poslednji ispit. Čudno se osjećam. Ne znam da li da skačem od sreće, ili da tugujem jer je to kraj mog studentskog doba... :(
10496
232
35
share
odobravam
osuđujem

Volim da stiskam tečni sapun onako divljački.
9637
593
22
share
odobravam
osuđujem

Prošle nedelje sam sakupljao poljupce po Igalu i Herceg Novom, na priču da ako sakupim 100 poljubaca dobijam gajbu piva. U jednom trenutku govorim tu priču grupi cura i odjednom čujem viku :"Poljubi gaaaa poljubi gaaa!!" okrenem se i vidim iza sebe neke likove kako navijaju za mene. I dalje se osjećam ponosno.
12992
272
34
share
odobravam
osuđujem

Nikad u Životu nisam uzeo i pojeo bananu na kojoj nema nalepnice.
8086
1485
27
share
odobravam
osuđujem

Ime sam dobila tako što je moja porodica izvlačila ceduljice sa imenima iz šešira. Samo ću reći da sam mogla da se zovem Goriljka...
11700
322
128
share
odobravam
osuđujem

Kada vidim da sam pogresila jedno slovo, čak i da je u prethodnoj rečenici brišem sve što sam na pisala do tog 'grešnika'...
9052
736
14
share
odobravam
osuđujem

Jednom prilikom kad sam bila mala, doktorica mi je rekla da ličim na tatu. Mene je to toliko uvredilo da sam nekoliko dana plakala zbog toga dok me nisu ubedili da nije strašno .
9792
250
16
share
odobravam
osuđujem

Moj dečko je uvek bio originalan. Meni umesto poruke: "Dobro jutro ljubavi!" stigne: "Nadam se da si već ustala, ako ne, bio bi red više!"
14666
338
30
share
odobravam
osuđujem

Ponudila sam se mami da operem sudove, bila je pola sata u šoku.
11338
510
17
share
odobravam
osuđujem

Uvek mi je zanimljivo, dok šetam bulevarom, da posmatram ljude koji me preteknu a ja lagano šetam i sretnem ih na svakom sledećem semaforu i mislim ''hohoho džaba ste jurili''.
6790
87
10
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva