Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Kada su velike ljetne vrućine, u stanu budem samo u gaćicama. Obično haljinu uvjek držim pored sebe tako sa se mogu brzo obući kada neko uđe u stan...
9545
214
27
share
odobravam
osuđujem

Jednom kad sam se onesvestila u autobusu, neki sladak dečko mi je kupio čokoladicu :D Hvala mu ovim putem, pošto sam tada bila previše šlogirana hahah :)
11549
142
28
share
odobravam
osuđujem

Uvek kada mi mušica sleti na ekran monitora, pokušavam da je oteram strelicom miša.
10381
258
14
share
odobravam
osuđujem

Jednom kada budem imala dijete, voljela bih da bude curica, i da igra balet. Voljela bih da ga igra srcem i da ga zavoli. Uvijek sam mislila da su balerine curice kasnije djevojke najreprezentativniji primjerci naše vrste. U smislu ženstvenosti, elegancije, manira, stasa, ljepote. :) Tako bih voljela da bude mala slatka balerina. Uvijek sam imala kratku kosu, ona će imati dugu kosu! A ako bude dječak, baviće se isto baletom! A možda i gimnastikom. Uh, bilo bi lijepo.:)
3366
10106
125
share
odobravam
osuđujem

Jednom prilikom kada sam imala 4-5 godina, gledala sam na TV-u kako se pevačice u spotovima kupaju u mleku... Pa sam tako i ja uzela mleko, nasula ga u sudoperu i kupala se, sve dok mama nije došla u kuhinju...
10145
257
24
share
odobravam
osuđujem

Kad podignem ruku da pozovem konobara, a on me ispali, brzo spustim ruku na glavu i pravim se da nameštam frizuru.
9385
264
13
share
odobravam
osuđujem

Imam još šest ispita do kraja faksa... pokušala sam da zapišem koji su to ispiti... nisam se mogla sjetiti svih pa sam morala provjeriti na sajtu fakulteta koje sam predmete uopšte imala na poslednjoj godini...
9140
768
18
share
odobravam
osuđujem

Najviše mrzim kad me neko pita:"E jel ti to prava tetovaža?" Jok bre, furam onu iz žvake!
13967
366
59
share
odobravam
osuđujem

Danas je profesor na predavanju od nas tražio da se uključimo u diskusiju s njim. Tako sam htjela da kažem nešto, ali ko god se javio i imao neki pametan i ozbiljan komentar, bio je ismijan, a oni koji su davali neke šaljive i glupe komentare su naravno, bili podržani od ostatka studenata. Tad sam prvi put osjetila i shvatila kako ljudi u nezdravoj sredini gube svoje 'ja' i zgrožena sam.
12763
215
27
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala, sipala sam prašak u wc šolju da bi pravila penu po celom kupatilu. Naravno dobijala sam batina svaki put. I zato me sad smaraju te pena party zurke..
5242
100
13
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva