Bivši mi je nakon godinu dana veze rekao da sam kurva, kada sam ga pitala da mi objasni zašto sam ja ''kurva'', nije znao, ošamarila sam ga najjače što sam mogla, okrenula se i otišla.
Imam običaj da barem jednom nedeljno dođem do Dunava, zapalim cigaru, iako ne pušim, i razmišljam, nekako pored vode jasnije razumem neke stavri.
Kao mali sam tražio Novu godinu po kući kad bi moji ukućani u 00:00 rekli 'Stigla Nova godina'. :))
Tata mi prije par godina rekao da se razmišljao da mi da ime Vojskana ili Mašinka jer sam rođena na dan vojske. Hvala Bogu pa ga je mama spriječila.
Jednom sam našao mobilni telefon dok sam šetao, nije bio Bog zna kakav, a i iz pristojnosti sam hteo da ga vratim vlasniku. Počeo sam da listam po imeniku mobilnog telefona i pozvao broj 'Kuća'. Javila se žena, i dogovorili smo se gde ćemo se naći da bih joj vratio telefon. Sačekao sam je na dogovorenom mestu, i kad vidoh ono ljutita žena hoda prema meni. Približila mi se, otela mi telefon i počela me optuživati da sam joj ga ja ukrao. Takvu nekulturu u životu nisam video. Hteo sam je ošamariti tako jako da padne u nesvest. Odšetao sam i odlučio da nikada, ali više nikada neću vratiti mobilni telefon koji pronađem.
Pre neki dan taxista me pitao:'Kuda legendo?'
'Kući majstore.'
Zanemeo je..
Kad god je neko u kolima pored mene i čekamo da se na semaforu upali zeleno, istripujem se da se trkamo i uvek brzo krenem.
Док сам ишао у предшколско учили смо слово "Ш" и имали смо задатак да нацртамо нешто на то слово. Ја сам 'ладно нацртао Шешеља...
Moja djevojka se naljutila na mene jer sam kasnio na vječanje u njenom snu.