Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Imam verenika, ali eto setim se prve ljubavi s vremena na vreme...pitam se da li i on nekad pomisli na mene i kako mu je...4 godine ga nisam videla...
8731
1056
53
share
odobravam
osuđujem

Redovno vadim slušalice iz ušiju u autobusu i proveravam da li drugi ljudi mogu da čuju šta slušam :D
11912
171
22
share
odobravam
osuđujem

Kad igram bilijar sa devojkom, igram slabije nego inače, da bi imala šansu, ali joj ipak ne dozvoljavam da me pobedi :)
9856
762
19
share
odobravam
osuđujem

Išao sam u O.Š. Dimitrije Tucović, živeo u ulici Dimitrija Tucovića u istom gradu, sada studiram u Beogradu da bih naišao na stan u ulici Dimitrija Tucovića i tu se preselio. Kolike slučajnosti :)
11562
128
74
share
odobravam
osuđujem

Svoju sestru zovem „glas razuma”.
10251
189
29
share
odobravam
osuđujem

Ne volim kada se dogovorim s devojkom da idemo u bioskop i ona kasni namerno sve zbog toga da bih ja uzeo karte. Kao da bih joj ja dao da plati...
10273
765
50
share
odobravam
osuđujem

Za 18. rodjendan najbolje drugarice su mi došle u 12 sati isped kuće, sa tortom i cvećem u rukama. Dok su palile svećice ja sam slučajno tuda prošla i videla ih. Njihove reči: "Bravo Marija, sve uvek moraš da pokvariš". Ja nisam znala da li da se smejem ili plačem.
12317
169
30
share
odobravam
osuđujem

Beograd, danas, 10:23h, kontrola čuvenog Bus plusa mi traži kartu koju naravno nemam, pogledam ih zbunjeno i pokažem na sat, nije im jasno zašto im pokazujem na sat a ja im naravno objasnim da je od juče stupio na snagu "Happy hour" petkom od 10-11h , devojka pored mene podržava priču uz čuđenje da to ne znaju, zahvalili su se na informaciji i izašli na kafu do 11h....neverovatno !!!
18507
190
60
share
odobravam
osuđujem

Večeras me je uhvatio radar kako sam vozio 20 km na čas više nego što je dozvoljeno! Bio sam srećan jer sam dobio dokaz da mi golf još može da ide preko ograničenja!
10656
443
26
share
odobravam
osuđujem

Konstantno cupkam nogom. Gde god da sam, u kafiću, na faxu, u busu. Znam da ne valja, al' to mi ublaži nervozu.
5528
333
30
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva