Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Bivši mi je nakon godinu dana veze rekao da sam kurva, kada sam ga pitala da mi objasni zašto sam ja ''kurva'', nije znao, ošamarila sam ga najjače što sam mogla, okrenula se i otišla.
14437
355
67
share
odobravam
osuđujem

moja mačka je seoska drolja, samo se porađa.
16378
411
63
share
odobravam
osuđujem

Imam običaj da barem jednom nedeljno dođem do Dunava, zapalim cigaru, iako ne pušim, i razmišljam, nekako pored vode jasnije razumem neke stavri.
9758
321
27
share
odobravam
osuđujem

Kao mali sam tražio Novu godinu po kući kad bi moji ukućani u 00:00 rekli 'Stigla Nova godina'. :))
10400
236
10
share
odobravam
osuđujem

Tata mi prije par godina rekao da se razmišljao da mi da ime Vojskana ili Mašinka jer sam rođena na dan vojske. Hvala Bogu pa ga je mama spriječila.
11153
140
75
share
odobravam
osuđujem

Jednom sam našao mobilni telefon dok sam šetao, nije bio Bog zna kakav, a i iz pristojnosti sam hteo da ga vratim vlasniku. Počeo sam da listam po imeniku mobilnog telefona i pozvao broj 'Kuća'. Javila se žena, i dogovorili smo se gde ćemo se naći da bih joj vratio telefon. Sačekao sam je na dogovorenom mestu, i kad vidoh ono ljutita žena hoda prema meni. Približila mi se, otela mi telefon i počela me optuživati da sam joj ga ja ukrao. Takvu nekulturu u životu nisam video. Hteo sam je ošamariti tako jako da padne u nesvest. Odšetao sam i odlučio da nikada, ali više nikada neću vratiti mobilni telefon koji pronađem.
13634
448
66
share
odobravam
osuđujem

Pre neki dan taxista me pitao:'Kuda legendo?' 'Kući majstore.' Zanemeo je..
13396
150
16
share
odobravam
osuđujem

Kad god je neko u kolima pored mene i čekamo da se na semaforu upali zeleno, istripujem se da se trkamo i uvek brzo krenem.
8915
406
10
share
odobravam
osuđujem

Док сам ишао у предшколско учили смо слово "Ш" и имали смо задатак да нацртамо нешто на то слово. Ја сам 'ладно нацртао Шешеља...
12263
563
47
share
odobravam
osuđujem

Moja djevojka se naljutila na mene jer sam kasnio na vječanje u njenom snu.
10582
889
44
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva