Kada izađem negde, uvek mi priđu momci koji su za posmatranje. I mogu da tvrdim da sam magnet za budale. Evo prošli put mi jedan prišao sa Znaš li koji se organ kod muškarca poveća kada vidi zgodnu devojku? (I sav ozaren odgovara) ZEENICEEE. Wow majstore, jesi to sam smislio ili ti je neko pomogao?!
Kada sam bila mala (2-3 god) rekla sam da su blizanci oni koji žive blizu.
Oni glumci koji glume zle i opake momke, mrzim ih i imam neki trip da su takvi i u stvarnom životu.
Kad sam bila manja, uporno sam pitala roditelje zašto ne isprave grešku u imenu kad je "Električni Organizam", a ne "Orgazam"...
Danas mi je rodjendan, i jedina želja koju imam je da moja porodica i ja budemo zdravi i srećni kao nekada!
Jako mi je glupo kada me neko pita zašto nemam devojku! Kako da ne, one navalile kao muve na go.no a ja eto neću u inat!
Pola sata posle dvanaest, umesto da mi čestita rodjendan, mama je ušla u sobu i rekla, uzmi knjigu..
Posljednji put kad sam bila kod ginekologa i radila papa test, doktorica mi je dole prvo stavila neku malu spravicu za to, pa je rekla asistentici: "Mala joj je ova, dodaj onu za broj veću". Koji blam. Utripovala sam imam bunar dole, a i dečko me od tada stalno za**ava.
Danas je 100 dana od kada smo moj dečko i ja raskinuli, baš na ovaj 100-ti dan on je igrao utakmicu. Tu utakmicu posmatrala je njegova sadašnja cura, ali tu sam bila i ja.. Kada je dao gol okrenuo se prema njoj i zavrnuo dres ispod koga je pisalo 'Volim te', to isto je uradio, kada je bio sa mnom. Veoma sam tužna i razočarana.
Mrzim kad se kupam na bazenu i izađem iz vode pa mi se bradavice ocrtavaju na kupaćem. Neprijatno mi bude.