Bivša djevojka mog dečka ima rak dojke i njega je to ljudski potreslo. Samo sam rekla nazovi je i pitaj kako je. Osjećala sam da sam bolji čovjek nakon toga, čemu ljubomora, ko danas koga može na silu da drži uz sebe.
Najveći strah mi je da muž neće moći da me prenese preko praga na dan venčanja..
Na ulici oko pola 3 ujutru me napao mladić nožem i pošto duži niz godina treniram brazilsku džiu džicu lako sam ga savladao. Nastavio sam da ga bijem dok je bio na zemlji i usput je naišla policija. Sada mi se sudi za teže telesne povrede, a njemu zbog napada, po svemu sudeći gore ću proći od njega. J*bem ti pravosuđe!
Slomio sam kola, da tako kazem.. i otac mi je rekao poseri ga sad.
Smuvao sam devojku u fast fudu dok sam čekao sendvič sa suvim vratom.
Увек када са братом узмем неки смоки, чипс, кикирики и слично, договоримо се да "братски поделимо". У почетку свако узима фино, полако по један два, а на крају се све сведе на то ко ће успети брже и више да зграби одједном. И тако за пар минута поједемо све оно што смо планирали да једемо уз неку утакмицу или филм.
Moj dečko je odlučio da je kul nositi brkove. Da bih ga kaznila, odlučila sam da se ne depiliram sve dok ne skine taj horor sa facе.
Moja baka je uvek govorila "vavjek" umesto "uvek". Jednom prilikom, sestra joj je rekla da se ne kaže "vavjek" nego "uvek". Baka ju je bledo pogledala i rekla: ''Baba je vavjek govorila vavjek, to što si došla iz Amerike ne znači da si pametnija''.