Živim za dan da diplomiram, pa diplomu nabijem na nos svojoj "majci" koja nikad nije bila uz mene, koja nikad nije imala vremena da razgovara sa mnom, koja se nikada nije brinula sta se sa mnom desava i koja pod roditeljstvom smatra samo finansijsko obezbjeđenje djeteta, koja je uvijek bila tu da me omalozava i ismije i zbog koje sam se uvijek osjecala najvecim šljamom u historiji covjecanstva. Živim za taj dan!
Kad sam bila mala, na testu iz prirode i društva bilo je pitanje:
-Kako se zovu ljudi koji gaje stoku?
Moj odgovor je bio GAJARI.
Sramota me je da prvi put odem sa dečkom na letovanje, jer je on mišićav i zgodan, a ja mlitava celulitara.
Uvek kad nestane struja, svi ukućani sede u jednoj prostoriji i pričaju, kao porodično okupljanje. Ponekad poželim da nemamo struju. :)
Ne znam da igram u klubu, diskoteci. Svaki put pokušam da iskopiram drugaricu za koju mislim da igra zavodljivo i ispadnem smešna.
Uvek mi je bedak kad mi neko pokaže malu bebu i očekuje kez, a meni beba ružna... nikad ne znam da odglumim.
Pokazala sam sliku mog dečka mom tati, kad je tata video sliku u momentu je uzeo teg i počeo da vežba.
Lakše mi da ostanem budna do 6 ujutro, nego da se probudim u 6 ujutro!
Jednom mi je prijateljica posudila hlače u kojima sam našla 100 kn. Zadržala sam ih.
Kada trčim obavezno navučem kapuljaču preko glave i kada prođem pored nekih ljudi obavezno odradim koji udarac u vazduh, da se osećam kao Rocky.