Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Kao baš mala, mislila sam da mi ljudi u autobusu ustaju zato što sam jako lepa i bila sam sva važna zbog toga, sve do jednog dana dok nije ušla jedna stara baka kojoj su isto tako ustali.
9905
289
13
share
odobravam
osuđujem

Danas sam se od vrućine onesvestila na autobuskoj stanici i niko od ljudi koji su čekali autobus nije prišao da me pita treba li mi kap vode!
3852
9206
70
share
odobravam
osuđujem

Dečko me je snimao noćas dok sam spavala i probudio me da mi pokaže snimak i da mi dokaže da hrčem, prvo sam se drala na njega što me budi, posle smo se zajedno smejali. :)
11510
220
9
share
odobravam
osuđujem

Nekad sam takva mrcina, da me mrzi da šetam po sobi, pa se "vozim" po njoj stolicom od pisaćeg stola.
9680
313
12
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila manja stariji brat me je terao da idem do trafike i kupim mu neki porno časopis, i onoj teti sam uvek govorila: "Dajte mi one gole ženske."
10437
469
14
share
odobravam
osuđujem

Najveći blam mi je što sam učiteljicu, a kasnije i razrednu, pozvao "mama", na sred časa.
10175
346
90
share
odobravam
osuđujem

Uvek kada se vraćamo sa sela, svirnemo dedi i mašemo. Jednom kada smo krenuli kući, pogledala sam iz kola u dedu i videla da plače zato što idemo a on ostaje sam. Srce mi se cepalo.
13804
104
29
share
odobravam
osuđujem

Ceo svoj život se prema ženama/devojkama ophodim kao skot. Cilj mi je da ih zaljubim u sebe i onda da ih odbacim. Nikad nisam bio zaljubljen i rekao sam sam sebi da se nikad neću oženiti. Priroda mi je dala lepo lice, dok sam, da bih imao dobro telo i slatkorečivost vežbao svakodnevno. Glavni cilj je kao što rekoh da nateram devojku da se zaljubi u mene, a onda joj slomim srce na najgori mogući način. Plakale su, neke su me čak preklinjale na kolenima da ih ne ostavim, ali to mi je samo punilo ego. Razlog tome je moja majka, koja je ostavila mog oca i svoja dva sina zbog drugog muškarca. Gledao sam oca godinama kako pati zbog toga, ali je kao samohrani otac uspeo da iškoluje mene i mog brata. Jedina devojka koju nisam želeo da povredim je rođena sestra mog najboljeg druga, rekao sam joj da se skloni od mene jer će se kasnije kajati i nisam želeo da rizikujem drugarstvo zbog svojih stavova.
5885
14415
299
share
odobravam
osuđujem

Rekla sam tati da mi trebaju nove baletanke, a on me je pitao od kada ja to idem na balet.
14775
141
52
share
odobravam
osuđujem

Poljubila sam nove patike, jer mi se mnogo sviđaju.
11831
927
27
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva