Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Nastavnica sam i pristrasna sam. Neku djecu jednostavno volim više od druge. A kad sam ja bila đak mrzjela sam takve nastavnike.
3791
8910
45
share
odobravam
osuđujem

Mrzim kad mi dosipaju u polupunu casu...tripujem se da neću znati koliko sam popila.
9547
344
14
share
odobravam
osuđujem

Tata mi radi cijeli život kao autolimar, od jutra do sjutra. Prije par dana mi je pokazao nekog novog džipa i pitao me da mu objasnim kako on to može legalno zaraditi. Jedva sam se suzdržao da ne zaplačem.
10611
223
42
share
odobravam
osuđujem

Pre neko veče spremila sam se sa drugaricom tip-top za žurku, i tako doterane u haljinma i štiklama krenemo ka stanici. U jednom trenutku dok smo bile na semaforu krenulo je ka nama jedno 10 kučića koji su nas napali... Od muke nismo znale šta da radimo pa smo se popele na auto koji je bio parkiran (ja na krov, a drugarica na haubu).. To su naravno gledali ljudi koji su čekali autobus. Najcrnje od svega je to što je jedna žena počela da viče moje ime u fazonuu jel si to ti, mene je živi blam pojeo htela sam u zemlju da propadnem...
9712
474
35
share
odobravam
osuđujem

Mrzim kad zovem mamu po sto puta : "Mamaaa, mamaa, mamaaa...." ,a ona se ne javlja i odjednom se izdere i kaže: "ŠTA JE?!".
11153
184
21
share
odobravam
osuđujem

Sinoć sam umesto da uzmem pivo iz frižidera, mahinalno ostavio daljinski od TV-a u isti!
9881
183
23
share
odobravam
osuđujem

Bojim se da kad izađem napolje ne dobiijem upalu i ovo malo mozga što imam.
9555
266
8
share
odobravam
osuđujem

Bio sam na moru sa devojkom i još par ortaka i jedna devojka (~25god) je ozbiljno počela da se davi, ko zna šta je bilo, onesvestila se na kraju ali sam je izvukao nekako (nisam baš neki spasilac). Prvo sam masirao srce jedno 10 sec ne gledajući gde je moja devojka, a zatim joj dao veštačko disanje i povratila je vodu, a zatim i boju, bila je bleda kao krpa. Kada sam se okrenuo, video sam da je moja devojka otišla i čekala me je u sobi ljuta jer sam navodno stavio ruke, a zatim i svoja usta na tu devojku. Nisam rekao devojci koju sam spasio, a nisam se ni pomirio sa svojom devojkom. Mislio sam da će se to svideti mojoj devojci, a ne da će me osuditi. Bilo mi je prirodno sve što sam uradio, pogotovo jer je bilo veče i nije bilo drugih ljudi na plaži. Osećao sam se u isto vreme i kao heroj i kao teška stoka, odvratan osećaj.
15651
392
88
share
odobravam
osuđujem

Ulazim ti ja danas tako u kuću i imam šta i da vidim. Brat od 20 god. odvrnuo muziku, stao ispred ogledala i peva. Jadan postideo se čim me je ugledao.
5758
94
15
share
odobravam
osuđujem

Kada sam bila u osnovnoj školi, roditelji su mi plaćali sređivanje kuće.Svaka soba je imala svoju tarifu, a za dnevnu sobu sam uz pregovore uspela da dobijem i do 1000 din. Ubrzo mi je ekonomska kriza upropastila biznis...
5925
171
10
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva