Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Prije neki dan, u gradu smo imali bitnu fudbalsku utakmicu, i stadion je bio pun. Tribinom je išao momak sa nekim poremećajem nogu, i nije mogao normalno da hoda jer nije imao prostora između stolica. Sa njim je cijelo vrijeme išao drug koji ga je hrabrio i bodrio da nastavi govoreći mu da nema još mnogo. Međutim, sve je teže išao i zapinjao je. I drug mu je okrenuo leđa, sagnuo se, uzeo mu ruke preko svojih ramena, podigao ga i odnio sa stadiona. Ovo mi je natjeralo suze na oči. Pravi prijatelj Treba nam više ovakvih ljudi! Faith in humanity restored:)
14728
148
14
share
odobravam
osuđujem

Jesenas , jedne rane večeri ,žureći ugledah na prepunoj raskrsnici taxi.I pošto je bilo nekoliko kolona automobila,ja otvorih zadnja vrata 'taxija' , fino sjednem,i pitam: 'Je li slobodno?' Da bi vozač,zbunjeniji od mene rekao: 'Pa, nije ovo taksi...'.Sa velikim stidom i nelagodom izadjem i vidim da je taksi bio u drugoj traci.Udjem i odem...A onaj vozač je ipak bio zgodan. :)
9939
234
18
share
odobravam
osuđujem

Kad kuvam sebi viršle osećam se kao Džejmi Oliver, nekad čak i pričam kao da držim emisiju.
10199
209
26
share
odobravam
osuđujem

Kad smo kao mali igrali ''Ko će da se igra šarenih jaja'', najveća fora mi je bila da budem zlatno ili srebrno jaje. :)
10528
175
183
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila beba, baba i deda su me merili u vagi za voće i povrće.
10768
142
23
share
odobravam
osuđujem

Imam kornjaču, zove se Lav.
14637
180
89
share
odobravam
osuđujem

Kada sam krenula na ekskurziju u Berlin, tata mi je doneo flašu rakije i rekao: 'Evo ti da poneseš, kud' ćeš na toliki put bez rakije'. Društvo se valjalo od smeha, jednoglasno su se složili da nema većeg kralja, a mama je crvenela i 'streljala' ga pogledom.
13633
263
21
share
odobravam
osuđujem

Pre neki dan sam otišla u čitaonicu u njegovoj Supermen majici, i osećala sam se toliko moćno da sam naučila skoro pola knjige. Bravo za mene!
11885
214
24
share
odobravam
osuđujem

Za osmi mart 2011. sam za djevojku u koju sam tada bio zaljubljen kupio ružu, crvenu ružu, i sav sretan krenuo prema školi i tako putem smišljao šta ću da joj kažem, da ostavim lijep dojam, da ne budem samo ja taj koji je zaljubljen od nas dvoje. Došao sam pred školu i prvo što sam vidio bila je ona - kao i uvijek prelijepa i sa buketom vrijednim barem 20ak maraka u rukama. Brzo koliko sam mogao prišao sam kanti za smeće i ubacio svoju jadnu ružu. Poslije, na nastavi, sam taj buket vidio na stolu profesorice matematike. Sjetih se da onoj mojoj nikad matematika nije išla...
14144
294
26
share
odobravam
osuđujem

Radim u frizerskom salonu za decu, i jedan klinac je bio jako hiperaktivan, nikako ga nisam mogla ošišati, dok njegov tata nije seo i uzeo ga u krilo. Tako ja šišam malog, pa da bi mi bilo lakše prislonim mu glavu na svoje grudi i tako ga ja ošišam. Da bi na kraju svega toga tata rekao malom: ''E sine šta bih ja dao da mi ova teta prisloni glavu na grudi." Mali ga je zbunjeno pogledao, dok sam ja ostala u šoku.
5901
549
16
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva