Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Kad jedina u odeljenju pročitam lektiru, svi me mole da im prepričam. Dok su one pušile k..., da se izrazim tako, ja sam čitala. I trebalo bi da sad i one dobiju to što su pušile. I dok me one ili oni mole da im prepričam ja ne mogu da odbijem, a i neću da im prepričam. I sad im objašnjavam tako komplikovano, služim se nekim terminima koje znam da ne znaju samo da ne bi shvatili. Jer nije pošteno da ja koja sam toliko vremena potrošila na čitanje imam istu ocenu kao oni.
12708
1620
128
share
odobravam
osuđujem

Duša me zaboli kada se potrudim da spremim ručak bratu i sebi, a on ode i kupi da jede.
10595
384
17
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bio mali, bio sam ljubomoran na svoje roditelje, pa kad bi oni spavali zajedno, ja bih uskočio u sredinu i gurao tatu na jedan kraj, a mamu na drugi! :D
9955
405
23
share
odobravam
osuđujem

Kod mene ne važi ono glupo pravilo, kad mi se sviđa neka devojka da čekam tri dana pa da je onda zovem, ja je zovem odmah sutradan, jer hoću što pre da je vidim.
12590
149
35
share
odobravam
osuđujem

Kad god u filmu, seriji ili crtanom vidim da će neko ili nesto pasti u vodu, obavezno naglas kažem "buć", iako imam 18 god.
9899
338
10
share
odobravam
osuđujem

Kada me u prodavnicama odece prodavci opomenu da razgledam zensku odeću(iz neznanja), uvek se pravdam da razgledam stvari za devojku.
9667
206
18
share
odobravam
osuđujem

Kad god gledam film kod kuće, pojačam jako zvuk kako bi se osećala kao u bioskopu.
8849
308
6
share
odobravam
osuđujem

Svaki dan uradim nešto čega se plašim i nikad mi nije dosadno.
9166
214
20
share
odobravam
osuđujem

Najžešće mi je kad dođu neki gosti i kažu mi ''jao kako si porasla'', a jok biću zauvek mala -.-''
9565
546
24
share
odobravam
osuđujem

Uvek kada mi neko poveri neku svoju tajnu ili neki svoj problem imam potrebu da i ja njemu kažem nešto što mene muči... Ne znam zašto, valjda da bi bili "kvit"... Ti si rekao meni, pa sam i ja tebi...
10079
296
13
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva