Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Ja sam saobraćajni policajac i kada tražim dokumenta nikada ne pogledam šta treba, uvek vidim samo sliku nasmejem se i kažem "U redu je, prijatno".
11551
473
34
share
odobravam
osuđujem

Najsrećnija sam bila kada sam za 10. rođendan dobila BMX od mame i tate. Svima iz ulice sam dala da ga voze, iako ja još nisam bila naučila da vozim na dva točka.
10047
183
14
share
odobravam
osuđujem

Na ekskurzijama sam morao imati para za ljigavca! Jooj, samo da znam da ima negde da se prodaje...
10594
194
47
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala moj stariji brat me nagovorio da skočim u đubre. Mama nikad nije mogla da ukloni smrad iz mojih sandalica.
10264
216
12
share
odobravam
osuđujem

Kad mama i ja pokvarimo nešto, tata kaže - POKVARILE STE. Kad tata pokvari nešto, onda tvrdi - POKVARILO SE.
13412
177
13
share
odobravam
osuđujem

Šipka za zgibove mi služi da se protegnem ujutru kad ustanem.
9612
202
13
share
odobravam
osuđujem

Kad dobijem, nosim svih par dana jedne iste gaće samo menjam uložak, a te gaće su stare i ogromne i nosim ih samo kad dobijem jer mi one jedine odgovaraju.
11690
2662
118
share
odobravam
osuđujem

Najviše mrzim kad odem na koncert i kada pevam uporedo sa pevačem/pevačicom, tada utripujem da znam da pevam. Ali čim prestanu da pevaju, i kada peva samo publika, tek tad vidim koliko nemam pojma i bude me sramota.
9322
187
7
share
odobravam
osuđujem

Bivši dečko mi je jednom pijan ispred zgrade pevao Kučka neverna. Sve komšije su izašle, htela sam da propadnem u zemlju...
5848
291
22
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bio mali, mislio sam da svi kinezi znaju da se tuku...
4779
74
16
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva