Moja ljubav večeras slavi 20 godina mature. Nisam ga ispratila. Druga žena ga je ispratila. Ona koju je oženio.
Plačem svaki put kada se napijem, ne znam zasto. I uvek me je sramota posle toga.
Dok smo bili u diskoteci moj drug je stalno duvao za vrat nekoj djevojci , da bi se ona nakon nekog vremena pomjerila, a on će njoj onako važan "Dama je promjenila polje", a ona njemu nakon značajnog pogleda, " A konj je ostao na istom mjestu" toliko smo se smijali da mu to više nikad nije palo na pamet...
Moj dečko se ljuti kada nosim kratku suknju, dekolte ili visoke štikle, a okrene se za prvom koja se tako obuče. Dođe mi za inat gola da prošetam.
Brat mi je zabranio da budem sa njegovim jaranom i sad se čujemo i molimo Boga da jednog dana budemo zajedno.
Mama ja sam pokvario usisivač, nije crkao sam od sebe.
Kad sam bila mala mama kupila omekšivaš,a u reklami za taj omekšivaš bila neka vila,i jaa lijepo uzela omekšivač i prosula ga u kadu i čekala da izađe vila da se igramo. :)
Danas sam pala godinu na fakultetu i najradije bih prespavala naredne dve nedelje, da me ne pitaji svi: jao, pa kako nisi položila, šta nisi znala itd.
Kad ne mogu da sredim život, ja sredim sobu i nekako mi bude lakše.