Ponekad, prije nego zaspim, sjetim se osobe koju sam izgubio, i mislim šta bi se desilo sa nama da smo još zajedno.
Nisam baš emotivna i zaista mi je patetična većina stvari koje druge oduševljavaju. No, kada na ulici vidim dečka sa buketom cveća kako žuri negde i jedva skriva osmeh na licu, to me istinski razneži. Danas sam u autobusu videla dečka sa rozim poklončićem, sav sređen i vidno nervozan. Samo sam se zapitala, hoće li nekad neko tako biti nervozan zbog mene... Hoće li nekad neko žuriti da mene obraduje i poljubi me... Kako vreme odmiče, sve sam više uverena da ću uvek samo gledati druge...
Na poslu me zovu ''Direktore'', a imam najmanju platu. :/ (građevinski inženjer)
Posle 15 godina veze decko me je zaprosio.
Malo mu je trebalo da shvati da sam prava..
Izrevoltirana time što mama gleda Farmu, pitam je da li zna ko je Milutin Milanković. Ona odgovara da ne zna, ali kao opravdanje navodi sledeće: "Pa on nije bio ni u jednom reality-iju. Kako onda da znam ko je?" Rekla sam samo: Zemljo, otvori se!
Pričam kako kad bih ostavila muža odma kad bi me prevario ,a u sebi znam da bi mu oprostila apsolutno sve!
Osećam se moćno kada u kafiću svoj Iphone stavim na sto.
Mrzim da ostavim auto kod mehaničara, jer mislim da ga on rastura od gasa, lude vožnje i da se ludo provodi sa mojim autom.
Ne kapiram one ambiciozne što ciljaju na desetke i ovako to niko ne gleda- bodove dobijaš za položen ispit, daj mi šesticu i da se nosim u pm...
Umišljam sebi da znam da sviram gitaru, tako uvijek u klubu pravim potez spuštanja na koljeno i sviranja imaginarne gitare.