Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Poginuo mi je muž, ostala sam sama sa dve bebe, da bi danas saznala da je vodio dvostruki život i da je imao devojku! Kako to boli...
10193
799
43
share
odobravam
osuđujem

Kada sam bila mala, nisam znala brzo da čitam pa bih zamolila mamu i tatu da mi prepričavaju. Oni su stalno odgovarali sa : ''Evo odmah, samo minut, sacekaj...'' pa se sad čude zašto i ja kada mi kažu da ugasim kompjuter, dođe, družim se sa njima i uradim nešto po kući odgovaram isto to.
9485
313
13
share
odobravam
osuđujem

Много волим када на предавању професор постави питање и само ја знам одговор, па ме он похвали.
8980
873
28
share
odobravam
osuđujem

Moja cimerka ima sposobnost da ćuti 6 sekundi.
13093
202
32
share
odobravam
osuđujem

Krenula sam na posao, i sin od 4 godine me je zaustavio da se prvo našminkam jer sam tada ljepša.
11076
369
14
share
odobravam
osuđujem

Kada god šef dođe po novac, nešto ostavi i meni za čokoladu. A ustvari zna kako teško živim i ponekad to njegovo "za čokoladu" me spasilo gladovanja.
15733
125
29
share
odobravam
osuđujem

Danas sam na posao umesto mobilnog ponela fiksni telefon. Ako ništa drugo bar sam nasmejala kolege :)
10781
149
18
share
odobravam
osuđujem

Napišem ja ispovest i u međuvremenu izađe na najbolje. Za to vreme ja odem sa devojkom napolje i sedimo na klupi, upalimo ispovesti da čitamo, i ona naleti na moju i opali "osuđujem" i još kaže "kako neko može takvu glupost da napiše".
14626
229
30
share
odobravam
osuđujem

Upoznali smo se preko fejsa, pre tri godine. On u susednoj državi, ja ovde, u Srbiji. Zbližili smo se do te mere da me poznaje bolje od nekih ljudi sa koijima provodim svaki dan ceo život. Letos sam počela da radim da skupim novac da ga vidim. Pre nedelju dana sam spakovala kofer, sela na autobus i otišla da ga vidim. Bilo je dovoljno tri sekunde da me pogleda, nasmeje se, zagrli i promeni mi život naopačke. Nikad nisam bila ovoliko srećna, i ovoliko zaljubljena.
14570
248
75
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala pokušavala sam da prođem kroz zid, kad su me pitali što udaram u zid, ja sam im rekla: "Kad može Kasper mogu i ja!"
10808
208
20
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva