Kao klinci smo revodno igrali mali fudbal u dvorištu. Kako bismo utvrdili pravila imali smo onu izreku: ''Pu poliži'', pri kojoj pljuneš na zemlju i ko to poliže on poništava pravila i igra se kako on odredi. Ja sam to polizao. Tuga, majke mi..
Ne volim ljude koji okolišaju. Pitaj me odmah šta ti treba, ovako me samo nerviraš.
Kada mi se pripiški u autobusu, a znam da nećemo uskoro praviti pauzu, jedem štapiće ili čips. Kontam natopiće se, neće mi se piškiti.
Imam dvogodišnjeg brata i svako veče kad dodje vreme za spavanje tata broji eci-peci-pec ko će da ga uspava od nas.
Rodica mi je preživela kliničku smrt, a nismo u dobrim odnosima. Razmišljam o tome da je posetim.
Kao malu, mama me je uvek ganjala po kući da mi izvadi zub koncem.
Radim kao profesorica u gimnaziji i na velikom odmoru i pauzama u školi mi bude toliko dosadno u zbornici, da bih više volela da odem u dvorište zapaliti cigaru i zezati se sa decom.
Ne znam kako i zašto, ali se na kraju uvek ispostavi da se moj drug zaljubi u mene. Čim pomislim da napokon imam pravog druga, on mi izjavi ljubav. Ja ni prema jednom ništa ne osećam osim one drugarske, ortačke ljubavi. Mrzim što samoj sebi namećem osećaj krivice, ali isto tako znam da ja ni u jednom trenutku nisam dala povoda ni jednom od njih, da pomisle da može da bude nešto među nama. Sad moram još jedno prijateljstvo da ugasim, jer ne mogu da objasnim čoveku da možemo samo prijatelji da budemo. Bedak.
Bili smo najbolji drug i drugarica, a zatim se smuvali. 3 godine savršene veze, sve je savršeno išlo, dok nisu počeli da se miješaju drugi. Ja sam pošao putem poroka, a ona pravim putem. Danas, kad prođemo jedno pored drugog, ona glavu dolje, ja glavu u stranu. Pokušao sam par puta da ostvarim bilo kakvu komunikaciju sa njom, ali.. njene drugarice su jače od nje. Grafiti, 101 ruža, 101 razlog za šta te volim su bili neki od poklona, a sad.. Grafit se razlio, 101 ruža uvenula, 101 razlog se izgubio. Ona vjerovatno i ne zna za ovaj sajt i ni na kraj pameti joj ne bi palo da ja ovako nešto mogu da napišem, ali joj javno poručujem da JE NAJBOLJE NEŠTO ŠTO MI SE DESILO IKAD, IAKO JE NJEN PONOS I INAT UNIŠTIO NAŠU VEZU, ZAJEDNO SA DRUGARICAMA. Ostaje samo dilema, da li da prepravim tetovažu njenog imena, koja bez nje počinje da blijedi.. 20410!