Ja sam saobraćajni policajac i kada tražim dokumenta nikada ne pogledam šta treba, uvek vidim samo sliku nasmejem se i kažem "U redu je, prijatno".
Devojka i ja ponekad, posle izlaska, sednemo u moja kola, spustimo naslone sedista, izujemo se i naslonimo noge na šoferšajbnu i pustimo muziku na radiju. Tako samo sedimo i pričamo na parkingu kod njene zgrade. Tad osećam da mi ništa vise nikada neće trebati.
Srećna sam! Posle strašnog raskida veze koja je trajala 6 godina.. Posle borbe sa rakom... Imam pored sebe sjajnog muškarca! I udajem se sledeće godine... :)
Svi misle da sam u banani što me je vjerenik prevario i ostavio, a ja sam zapravo poprilično zadovoljna svojim životom.
Konačno sam opet sama u svom stanu, upisala sam drugi fakultet jer me prvi nije usrećio...radim posao koji mi je zabavan, na dijeti sam, vozim bicikl, šetam psa...
ZBOGOM DOMAĆICI KOJA JE ŽIVJELA U MENI 2 GODINE!!!
Nerviraju me ljudi koji moraju da popiju lek čim ih nešto zaboli.
Danas me je mama terala da popijem neki bljutavi čaj, zbog kašlja. Nakon mog "Ne mogu ja to", odgovorila mi je "Kaži sebi da moraš, a kada moraš, onda i možeš." Bacila me je u razmišljanje i o drugim stvarima za koje sam rekla da ne mogu... Na kraju sam popila čaj, bez obzira koliko je bio odvratan.
Zenica. 11.10.2013, utakmica BiH - Lithenštajn, nas par momaka i dvije drugarice na stadionu, posmatramo utakmicu, dok BiH nije postigla gol bilo je uzbudljivo i napeto... prvo smo svi skakali od sreće, nenormalno se radovali dok jedan nepoznat čovjek nije počeo da nas sve ljubi (bali) i grli od dragosti, onda sam u sebi pomislio da ostane rezultat 1 : 0, nažalost , u narednih 10 minuta BiH je postigla još 3 gola..
Uvek me je zanimalo pre koliko su godina moji baba i deda poslednji put spavali.
Do skoro sam mislila da iza bankomata stoji čovek koji ti prebrojava i daje pare. Imam 19 godina.