Jedva čekam uveče da deca legnu da spavaju, muž na poslu a ja drmnem veliko pivo i gledam serije.
kada se neki momci raspituju za moje drugarice, a ne za mene pomislim da nisam dovoljno lepa i smorim se.
10 min pre razgovora za posao ulepila sam prste lepkom i to tako jako da sam se uplašila da ih neću nikada razdvojiti. Čitav razgovor sam držala ruku iza leđa! :/ Ne znam koji đavo me terao da diram lepak bez potrebe.. ali, primljena sam!
Pred smrt bih volela da odgledam kratak pregled svog života.
Kad god sam sam kod kuće, uzmem makaze i vrtim ih oko prsta i zamišljam da sam Clint Eastwood.
Kada sam imala 16 godina majka je ležala u bolnici i bila anemična. Kako njenu krvnu grupu nisu imali u poslednjem trenutku se javio čovek koji živi nedaleko od nas i donirao.
Kada sam napunila 18 godina postala sam dobrovoljni davalac i nadam se da sam i ja nekome spasila život.
Jedno veče je mojoj sestri stigla poruka od druga ( lančana poruka, tipa- pošalji ovo na 20 brojeva i desiće ti se to i to). Pošto je ona spavala, tata je uzeo njen telefon i odgovorio- Ne sviraj ku**u, Marijin tata.
Imala sam druga koji je pesnik. Bilo je to opušteno druženje, jadali smo se jedno drugom, izlazili zajedno, putovali... Nikada nije flertovao sa mnom niti pokazivao romantična osećanja, sve dok jednog dana u njegovoj novo-izdatoj zbirci pesama nisam našla pesmu koju je napisao za mene.
Moj tata redovno je pratio onu sreiju Seherezada (mislim da se zvala 1001noć) kupila sam mu album sa sličicama, znači ne možete da zamislite to oduševljenje, čovek od 50godina sedi na podu i lepi sličice u album njegove omiljene serije i komentariše "ovu su duplikati njih čuvam da se menjam"
Matematika mi je oduvijek išla loše. Kada sam bila mala mama mi je pokušala objasniti kako se oduzimaju dva broja. Imala je kolegicu Mariju, a njen muž se zvao Dražen. Pokušala mi je objasniti na ovaj način; Teta Marija je skuhala 15 sarmi, a striček Dražen ih je pojeo 12. Koliko je sarmi ostalo? .. A moj odgovor je bio: Mama, šta striček Dražen može pojesti 12 sarmi?