U zadnje vreme kad sa nekim treba da popijem kafu unapred razmišljam o čemu da pričamo zbog straha da nam ne bude dosadno.
Kad igram istina/izazov sa dečkom, 60% ga lažem. A i on mene verovatno.
Ko kaže da se ljudi ne mijenjaju?
Promjenila sam život ženskaroša za 360° .
Kada se ujutru nadjem u gužvi, posmatram ljude u drugim automobilima i u svojoj glavi zamilšljam njihove živote. Neki su krenuli na more, neki su saznali da će dobiti dete, neke se žena u opštini iznervirala, neki su imali burnu noć...
Kada sam bio mali nisam volio da perem zube, pa onda odem u kupatilo, pokvasim četkicu i ostanem 2 minuta da mama pomisli da sam ih oprao.
Obično mi je desna strana sveske lepše ispisana nego leva.
Kad sam bio mali plakao sam kad su mi starija deca iz komšiluka govorila da mi se mama kupa gola.
Zenica. 11.10.2013, utakmica BiH - Lithenštajn, nas par momaka i dvije drugarice na stadionu, posmatramo utakmicu, dok BiH nije postigla gol bilo je uzbudljivo i napeto... prvo smo svi skakali od sreće, nenormalno se radovali dok jedan nepoznat čovjek nije počeo da nas sve ljubi (bali) i grli od dragosti, onda sam u sebi pomislio da ostane rezultat 1 : 0, nažalost , u narednih 10 minuta BiH je postigla još 3 gola..
Jednom smo tatu jedva nagovorili da ode sestri na roditeljski, pričalo se o ekskurziji. On je površno slušao taj razgovor o ekskurziji i u pola sastanka digao ruku. Razrednik se obradovao misleći da se javio da postavi neko pitanje o ekskurziji, no on ga je pitao: "Smijem li ja zapaliti jednu druze?"