Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Danas kad me je kasirka upitala želim li još nešto, hteo sam kao najveći šaban da kažem "tebe lepotice".... Opasno mi se dopada.
11047
244
30
share
odobravam
osuđujem

Ne znam kako da oslovim njegovu mamu.
9901
346
128
share
odobravam
osuđujem

Najveći bol mi je bio i ostao kad zgazim na lego kockicu.
10831
196
38
share
odobravam
osuđujem

Imam 32 godine i dvoje dece,a i dan danas obožavam da uzmem dezodorans umesto mikrofona i pred ogledalom glumim ludilo :) Vrlo često mi se i ćerka pridruži pa porodično održimo koncert i zahvaljujemo se publici na prepunoj Areni :D
12177
242
24
share
odobravam
osuđujem

Ceo život živim u gradu, a zapravo sanjam da kada završim medicinu, kupim neku malu kućicu i vinograd, posadim ruže, kupim psa, kupim cvetne zavese za kuhinju, dočekujem muža posle napornog dana, napravim mu večeru, i posle tople kupke i čaše vina vodimo ljubav celu noć dok nam tela obasjava mesečina kroz otvoren prozor. Mrzim ovaj brzi gradski život!
10158
717
62
share
odobravam
osuđujem

Uvek kad prođem pored nekog simpatičnog momka uvučem stomak!
9449
487
20
share
odobravam
osuđujem

Do prije 2 sata nisam znala da je na ženskoj odjeći dugme sa desne strane, a na muškoj sa lijeve. :)
10950
287
80
share
odobravam
osuđujem

Imam šarplaninca od 120kg, a zovem je Grudvica. :)
11710
206
56
share
odobravam
osuđujem

Kad sam kao mali primao vakcinu doktorica me je uhvatila za desnu stranu du*eta i rekla "ih krofnica".
10509
246
17
share
odobravam
osuđujem

Mrzim ova sedišta u gradskom što nisu tapacirana pa klizim sa njih..i još kada vozač vozi kao sumanut..onda me ima po celom busu!
5184
64
6
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva