Danas kad me je kasirka upitala želim li još nešto, hteo sam kao najveći šaban da kažem "tebe lepotice".... Opasno mi se dopada.
Najveći bol mi je bio i ostao kad zgazim na lego kockicu.
Imam 32 godine i dvoje dece,a i dan danas obožavam da uzmem dezodorans umesto mikrofona i pred ogledalom glumim ludilo :) Vrlo često mi se i ćerka pridruži pa porodično održimo koncert i zahvaljujemo se publici na prepunoj Areni :D
Ceo život živim u gradu, a zapravo sanjam da kada završim medicinu, kupim neku malu kućicu i vinograd, posadim ruže, kupim psa, kupim cvetne zavese za kuhinju, dočekujem muža posle napornog dana, napravim mu večeru, i posle tople kupke i čaše vina vodimo ljubav celu noć dok nam tela obasjava mesečina kroz otvoren prozor. Mrzim ovaj brzi gradski život!
Uvek kad prođem pored nekog simpatičnog momka uvučem stomak!
Do prije 2 sata nisam znala da je na ženskoj odjeći dugme sa desne strane, a na muškoj sa lijeve. :)
Kad sam kao mali primao vakcinu doktorica me je uhvatila za desnu stranu du*eta i rekla "ih krofnica".
Mrzim ova sedišta u gradskom što nisu tapacirana pa klizim sa njih..i još kada vozač vozi kao sumanut..onda me ima po celom busu!