Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Kad je nekom rođendan, a meni na Fejsu mrsko da kucam poruku na zid, odem malo niže i copy-paste tuđe: Srećan ti rođendan i sve naj, naj...
8779
1580
20
share
odobravam
osuđujem

Pljunula sam dečku jednom u Coca Colu dok je bio u wc-u, jer nije hteo da ide sa mnom u shopping.
3224
19611
56
share
odobravam
osuđujem

Lažem kad kažem da nikad nemam žvake i kredit na telefonu.
10013
622
19
share
odobravam
osuđujem

Moj muž radi u Polarnom krugu i naravno glavna klopa im je meso od irvasa i sad je naš sin ljut na njega, jer misli da kad mu tata pojede sve irvase Deda Mraz neće imati kako da mu donese poklone...
10739
248
10
share
odobravam
osuđujem

U vrtiću sam uvijek bježala kroz prozor kada dođe vrijeme za spavanje, sad bježim iz srednje da bih otišla kući, spavati.
10958
255
13
share
odobravam
osuđujem

Iskrivila sam se koliko sedim za kompjuterom!
7005
2582
26
share
odobravam
osuđujem

Mrzim kad pokupim ribu, i nađemo se u stanu sa namjerom da "vodimo ljubav", a ona samo legne, raširi noge i konta da će se ostali posao sam obavit. A ja se uopšte ne mogu ni nafurati u takvoj situaciji.
7949
1567
58
share
odobravam
osuđujem

Baba mi je pričala kako je bila zaljubljena u jednog dečka kao devojka, kako su se sastajali dok je ona čuvala ovce, on dolazio na livadu i tako pričali. Međutim, njeni su je udali za dedu koga je prvi put videla kad su došli po nju. Bilo je mi je žao.
13302
183
38
share
odobravam
osuđujem

Rođena sam prvog dana sedmog meseca. Od rođenja su doktori mojim roditeljima nagovestili da ću imati posledice prevremenog rođenja. Oduvek imam problema sa plućima, očima (nosim naočare od nepunih godinu dana). Od malena me roditelji voze po Bg, inače sam iz unutrašnjosti. Imala sam 3 operacije očiju, od malena koristim pumpice, inhalacije... Jednom prilikom je moja pokojna baba (sa mamine strane) rekla mojoj majci da nije trebala da rodi mene, jer sam joj ja upropastila život, jer me ceo život vodi kod lekara i tako joj prolazi život. Ne znam tačno šta joj je majka tada rekla, ali znam da od tada nije pričala sa njom uopšte. Zahvalna sam roditeljima na svemu što su učinili za mene, što su uvek bili za mene tu i uspeli da me izvedu na pravi put. Imam 23 godine i uvek budem nekako ponosna, kada idem negde sa majkom, pa sretne neku njenu prijateljicu i kaže joj: ''Jeste, to je ona, devojčica od 30 cm, teška 900 gr, iz inkubatora, pogledaj je sad, mamina lepota!''
13158
86
68
share
odobravam
osuđujem

Uvek kada se posvađam sa roditeljima, odem u sobu, zatvorim se i ne želim da jedem celi dan ne bi li ih grizla savest.
7149
764
23
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva