Držim na pozadini tel sliku drugarice koja se pući i svako veče pred spavanje je poljubim i utonem u san.
Deda mi je umro 4 dana pred 18.rođendan. Iskreno, tada mi je bilo žalije što neću praviti žurku
Sva raja oko mene fura te neke gotivne mobilne samo ja imam neku ciglu, nije što sam hipster nego zato što nemam para i onda kad svi svoje stave na sto stavim i ja pa hajd mi sad sta reci... + ima i lampicu
Kad čujem naveče da mama ustaje i ide ka mojoj sobi gasim laptop i pravim se da spavam :)
-Da li su ti to veštačke trepavice?
-Ne
-Ma jesu
-Nisuu
-Aj zažmuri da vidim
...poljubac...
Nikada neću zaboraviti taj poljubac, volela bih da si opet tuu...
Došla sam iz grada kući, i slučajno sam promašila stepenicu i pala niz njih, a unutar kuće majka pita oca šta je to, a otac na to: Ma to grmi.
Lažem drugarice da neću da šetam uveče sa njima jer imam kao nešto da radim ili me glava boli ili tako nešto. A istina je da ne mogu da ih slušam kako ogovaraju ljude...
Nakon čitavog dana posla legnem ja da spavam i u polu snu krene komarac da zuji oko mene i ne da mi da spavam, šta ću ustanem, uzmem stari prazan aparat za komarce i utikam, mislim da ni dan danas ne zna da sam blefirao jer se nije pojavljivao više, spavao sam kao beba.
Ljudi obožavaju da me štipkaju za obraze i govore "jaoo, kako su mekani" itd itd. Dođe mi da ih iščupam, pa nek štipaju kol'ko im volja. Boli to ljudi.