Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Када сам био мали, често сам звао неке људе и причао им да су освојили телевизор, мобилни телефон...и тако неке стварчице. :Д
8609
682
20
share
odobravam
osuđujem

Sasvim sama sam otišla u drugi grad, u drugu državu samo zbog jednog koncerta. Nije me bilo briga šta će se desiti sa mnom, samo da ga doživim ... Igrom slučaja upoznam jednog dečka, a ispostavi se da živi poprilično blizu mene. Veza sa njim traje i dan-danas :)
11688
157
22
share
odobravam
osuđujem

kada se neki momci raspituju za moje drugarice, a ne za mene pomislim da nisam dovoljno lepa i smorim se.
10164
521
31
share
odobravam
osuđujem

Ćale mi je najbolji čovek među najgorim očevima na svetu. Od kako znam za sebe-on se kocka, zbog njegovih dugova smo izgubili 3 kuće i sam Bog zna koliko para još... On je jedinac, deda (njegov otac) je umro pre nekoliko godina. Nikad nisu bili u preterano dobrim odnosima, i uvek je govorio da "mu od oca ništa ne treba". Deda je bio zemljoradnik, čovek koji je od jutra do mraka bio na njivi ili oko stoke. Taj moj otac, kome "ništa ne treba" je od dedine smrti prodao svu mehanizaciju i većinu njiva. Svađali smo se sa njim i brat i ja, ništa nije pomoglo... Obojica studiramo, ja sam pri kraju, i brinem se kako ćemo živeti za koju godinu, kad je za nepunih 5 godina od dedine smrti potrošio skoro 50000 evra... Sin sam mu, prvenac, neka mi Bog oprosti, ali ja bih na momente na njega digao ne ruku, nego ko zna šta u ruci...
9258
288
33
share
odobravam
osuđujem

Nikad u životu nisam više plakao nego kad sam obrisao njen folder sa slikama jer više nismo zajedno.
13837
513
58
share
odobravam
osuđujem

Jednom prilikom sam tati čestitala rođendan tako što sam se prekrstila i poljubila ga.
9939
417
22
share
odobravam
osuđujem

Jedna od trauma iz detinjstva mi je bila kada drugari dele bombone za rođendan i ovi što uzmu pre mene pokupe sve lepe, a nama na kraju učionice ostanu samo Negro!
7935
278
58
share
odobravam
osuđujem

Ceo jučerašnji dan mi je bio nedaj Bože nikom. Padnem ispit za uslov, posvađam se sa devojkom, ćale me isprozivao jer sam ogrebao malo desni blatobran na autu i jos neke sitnice. I idem ja tako juče kao slepac najveći, sam bih sebe zadavio, slušalice u ušima, pokušavam da iskuliram, stižem na raskrsnicu i ne gledam levo desno vec krećem da zakoračim na pešački i u tom trenutku neko me hvata za rukav. Ja stao vraćam se korak nazad, vidim klinac 8-9 godina, vraća se iz škole, onaj ranac teži od njega. Izvadim ja slušalicu iz uveta a on mi kaže '' bato, nemoj na crveno da prelaziš mogu kola da te udare''. Izvadim iz džepa Mars, poklonim mu i zahvalim mu se. Mali mi je svojom ljubaznošću ulepšao dan koji je bio nikakav i hvala mu na tome.
20546
89
37
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bio klinac, stalno sam prevrtao upaljac kako bi nivo plina bio isti na obe strane.
8694
62
24
share
odobravam
osuđujem

Uvijek kad čitam malo duži tekst, prekrijem rukom kraj jer mi oko preznatiželjno.
6968
57
12
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva