Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Zvao me na dan svog venčanja ujutro u 8 da pobegnemo.. Kum je došao po mene, uveravao me... Ali ja nisam mogla da uradim to njegovoj ženi, porodici, da rasturim tuđi život. Mama mi kaže da dođe nekada, pita za mene, ali ja samo šutim... Došao mi je za rođendan ispred posla, ali ja nisam izašla... Neću ničiju porodicu da rasturam.. Imaju i dete... Sam je birao koga će da ženi...
17537
390
83
share
odobravam
osuđujem

Ne volim da pričam sa drugaricama o sexu, smatram to delom privatnosti. I mrzim kada same počnu da pričaju o njihovim \'\'doživljajima\'\'. Ne vidim čar toga, ono što se dešava treba da ostane izmedju aktera.
8894
1589
28
share
odobravam
osuđujem

Imam 16 godina i i dalje sisam palac.
3714
9030
101
share
odobravam
osuđujem

Kasnim ja na bus, vidim ga desetak metara ispred na stanici i vidim da me šofer čeka. Otvorena vrata i ja u trku ulećem. Ali zapne mi noga za ulaz, i počnem da padam unazad. Refleksno se hvatam za nečiju nogu i vučem. Čuje se cepanje pantalona, ja se prosula celom dužinom, čoveku otišla nogavica. Ništa me ne pitajte. Ceo dan vrtim film. Pun autobus.
13210
173
31
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bio mali mislio sam da đubretari dolaze i uzimaju decu koja nisu dobra. Redovno sam se vikendom štekao po kući kad su dolazili.
9319
181
10
share
odobravam
osuđujem

Kad dođe noć obavezno padnem u depresiju.
10551
726
52
share
odobravam
osuđujem

Imam toliko nisko samopouzdanje da crvenim i za druge! Očaj!!!
9080
816
28
share
odobravam
osuđujem

Nemam s kim izaći. Mama me stalno pita zašto sjedim kući, pa onda izađem sama i lutam ulicama, tržnim centrima i parkovima i dođem kući nakon 2-3 sata, da bi ona mislila da imam društvo.
11043
2407
169
share
odobravam
osuđujem

Danas sam vozila 400km samo da popijem kafu s njim ,kojeg obožavam volim ,plačem za njim. Naravno kafa je bila pod izgovorom da sam poslovno u njegovom gradu nikad neće saznati i nikad mu neću priznati ...
11324
619
30
share
odobravam
osuđujem

Oduvek me je zanimalo šta znači: "Sunce li ti kalaisano"?
8203
148
52
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva