Zvao me na dan svog venčanja ujutro u 8 da pobegnemo.. Kum je došao po mene, uveravao me... Ali ja nisam mogla da uradim to njegovoj ženi, porodici, da rasturim tuđi život. Mama mi kaže da dođe nekada, pita za mene, ali ja samo šutim... Došao mi je za rođendan ispred posla, ali ja nisam izašla... Neću ničiju porodicu da rasturam.. Imaju i dete... Sam je birao koga će da ženi...
Ne volim da pričam sa drugaricama o sexu, smatram to delom privatnosti. I mrzim kada same počnu da pričaju o njihovim \'\'doživljajima\'\'. Ne vidim čar toga, ono što se dešava treba da ostane izmedju aktera.
Kasnim ja na bus, vidim ga desetak metara ispred na stanici i vidim da me šofer čeka.
Otvorena vrata i ja u trku ulećem.
Ali zapne mi noga za ulaz, i počnem da padam unazad. Refleksno se hvatam za nečiju nogu i vučem. Čuje se cepanje pantalona, ja se prosula celom dužinom, čoveku otišla nogavica. Ništa me ne pitajte. Ceo dan vrtim film. Pun autobus.
Kad sam bio mali mislio sam da đubretari dolaze i uzimaju decu koja nisu dobra. Redovno sam se vikendom štekao po kući kad su dolazili.
Imam toliko nisko samopouzdanje da crvenim i za druge! Očaj!!!
Nemam s kim izaći. Mama me stalno pita zašto sjedim kući, pa onda izađem sama i lutam ulicama, tržnim centrima i parkovima i dođem kući nakon 2-3 sata, da bi ona mislila da imam društvo.
Danas sam vozila 400km samo da popijem kafu s njim ,kojeg obožavam volim ,plačem za njim. Naravno kafa je bila pod izgovorom da sam poslovno u njegovom gradu nikad neće saznati i nikad mu neću priznati ...
Oduvek me je zanimalo šta znači: "Sunce li ti kalaisano"?