Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Osećam se kao duh. Troje ljudi sedi pored mene, blejimo, a ja se svejedno osećam kao višak, kao nevidljivo stvorenje, sve zbog prokletog aparata za sluh!
9131
794
25
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala i kad mi neko od rodbine daje novac, uvek sam jedva i stidljivo prihvatala..a u sebi mislim PAREEE PAREEE AAA
13000
208
25
share
odobravam
osuđujem

Svi me osuđuju zbog izgleda moje devojke, ali mene to ne dotiče, volim je najviše.
12895
225
31
share
odobravam
osuđujem

Bakine krave se zovu Brena i Rijana.
14647
154
68
share
odobravam
osuđujem

Malo svedočanstvo o tome koliko nisko su pale današnje srednjoškolke. Apsolvent sam PMF-a, odsek teorijska matematika ili narodski budući profa matematike. Dajem privatne časove i moji studenti i učenici dosta lepo prolaze pa se to rasčulo. Ovih dana zove majka devojčice od 16 god. koja je pala na popravni da se dogovori sa mnom oko cene i ostalih detalja. Počnem ja toj maloj objašnjavati i prva dva puta sve ok, treći put reče ona da ima predlog za mene, pitam kakav, da ja tebi platim časove malo drugačije a da pare ostanu meni, a da kažeš mami da te uredno isplaćujem. Malo je zbunjeno pogledam i pitam kako to misli, kad ona meni ni pet ni šest možemo da se ,,povatamo‚‚ tim rečima. U sekund pomislih, izem ti one neprospavane noći zbog faksa kad sam dočekao da mi za znanje devojčice nude seks i momentalno pokupim svoje knjige i beleške i pravac izlaz od stana. Majci javim da neću da radim sa njenom ćerkom jer je specijalna i zahteva specijalnog predavača. Kuda idu ova deca i šta će od njih da bude.
14871
370
126
share
odobravam
osuđujem

Ne volim kad me neko prekine dok se protežem.
10513
142
17
share
odobravam
osuđujem

Bio sam problematičan u životu. Nikada nisam krao niti se bavio kriminalom, ali dosta sam se tukao i pravio raznorazne gluposti. Uglavnom iz defanzive, nikada nisam dirao nikoga niti provocirao ali mi je i prag tolerancije bio nizak kada diraju mene. Privođen sam, pisane su mi prijave, sav sam u ožiljcima i jednostavno to nisam želeo za sebe. Više puta sam podvlačio crtu u svom životu i tvrdio da nema više gluposti ma šta mi ko radio. Imam 28 godina i počinjem da razmišljam o drugim stvarima u životu, ali nekako uvek se nađe neko ko me čačne gde sam tanak i opet sve krene iznova. Počinjem da se pitam da li sam ja slab karakter ili je ovaj svet prepun ludaka. Što kaže jedna rečenica iz filma -Taman odlučim da izađem iz svega, a oni me povuku nazad...
8402
767
61
share
odobravam
osuđujem

u Osnovnoj školi sam nakon svakog razreda na zajedničkoj školskoj slici grebala lica ljudi koji su me nervirali...naravno razrednoj se ni na jednoj nije videla faca:)
10216
608
31
share
odobravam
osuđujem

Sipam keru vodu u posudu, a sebi u čašu pa kucnem čašom o posudu i kažem: "Cheers!" .. a onda se vratim gledanju dnevnika briget jones.
9454
326
12
share
odobravam
osuđujem

Pijem vreo čaj i gutam najveće moguće gutljaje u tripu da ću momentalno ozdraviti.
11026
277
15
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva