Kada sam doveo devojku da se upozna sa mojima, prvo kevino pitanje je bilo ''Jel pušiš''?
Slučajno sam kupila kolu na kojoj je pisalo ime bivšeg kojeg sam najviše volela. Nisam popila ni jedan gutljaj.
Kao mali mislio sam da predsednički kandidati glasaju za protivnike u znak fair-play-a.
Kad god pomislim da sam nekog uvrijedio riječima, obavezno ga nakon 30 sekundi pitam neko bezazleno pitanje da vidim kako će odgovoriti, bude mi lakše..
Kao manji prao sam nogu u wc šolji, stavim noge i pustim vodu, činilo mi se kao genijalna ideja... :-)
Uvek sam ja ta koja se čeka i na koju se viče kad se ide negde porodično.
Nema ništa lepše, nego kad devojka legne gola na tebe.
Kada stavim slušalice u uši, odjednom svi hoće da pričaju sa mnom.
Obožavam kada vidim kako veje sneg uveče, i kad se ujutru probudim i pogledam kroz prozor a tamo se sve beli..
Uvek se lepše osećam kad stavim sat na ruku i tako izađem na ulicu.