Cura mi kaže da sam previše blag, nisam agresivan, da mi sve paše što ona kaže, to joj smeta. Ne znam šta želi da je tučem, da se svađamo, da galamim...... Čudno, zbog toga me i ostavila ali nema veze možda jednom skuži.
Sinoć kad sam došao kući iz grada, čitam sms od majke - zaboravio si telefon. Jedna je majka.
Redovno odem u butik u sred dana kad je najtoplije, oznojan kao stoka, pa onda probavam što više majica i nijednu ne kupim.
Na svadbi svojih prijatelja sam kao poklon mladoženji svirala himnu Lige prvaka na violini.
Najteže mi pada kad dođem kući u pripitom stanju sa neke žurke, a roditelji počnu sa pitanjima o tome kako je bilo, ko je bio i sl. a najradije bih se samo bacila u krevet.
Dok sam bila devojka bateraija na telefonu nije mogla da izdrži ni pola dana, a sada kada sam udata telefon ne punim po sedam dana...
Imam retko ime i kad god vidim na fejsu da se neko isto zove, obavezno uđem na profil da vidim da li je "vredan" da nosi to ime...
Znam da je loše ali želim da ga povredim kako je on mene.
Uvijek raspremim krevet prije nego što krenem u grad, da mogu kad se vratim, da se samo bacim u njega.
Kad prođem pored većeg izloga, obavezno se odmerim od glave do pete.