Lazem devojku da sam dve godine stariji jer ne bi bila samnom da zna koliko sam mladji od nje. osecam se lose i cekam pravi trenutak da joj kazem...
Dečka koji mi se sviđa sretnem isključivo samo ako sam bez šminke/ prljave kose/ mamurna.
Zabavljam se s momkom druge vere, uprkos zabrani roditelja i potajno se nadam da će mi on jednog dana reći da će promeniti veru zbog ljubavi prema meni.
Mnogo više volim kad moja ženska miriše na sebe nego na parfeme, kupke i ostale detardžente.
Kad kuvam sebi viršle osećam se kao Džejmi Oliver, nekad čak i pričam kao da držim emisiju.
Skoro su nam radili keramiku u kupatilu, došao sam iz grada u 4 ujutru i budući da nismo imali wc šolju raširio sam novine na patos isk*njao se, sve to lepo zavio i bacio kroz prozor.
Svaki put kad me mrzi da učim, pogledam moje roditelje kako se muče i teško zarađuju jer nisu završili neke dobre škole, i kažem nećeš i ti tako! odma dobijem motivaciju za učenje :)
Na izvodu iz Matične knjige su mi napisali pogrešno ime i moji me ponekad zovu tim imenom.
Држим деци приватне часове математике и кад год неко каже 'осам' мени увек падне на памет да им продам ону фору што се римује (..... носам) и једва се искулирам.