Kad god se gledam u ogledalu tepam sama sebi i dajem komplimente tipa "ma medu", "najljepša si " i sl. Sestra misli da sam prolupala, a ja mislim da to svi trebamo raditi :D
Imam samo jednu želju, da kada se jednog dana udam da to bude zauvek. Ne želim da i moja deca trpe posledice razvoda kao ja.
Imam bar 15 kilograma viška, dok je moj momak građen, što kažu tip-top, sve u mišićima, savršeno. Kad god šetamo, imam utisak da svi ljudi gledaju u nas i komentarišu : Gledaj one debele kobile, sa kakvim je frajerom, na šta li ga je samo upecala.
Ne volim naše ljude koji se ulizuju strancima što je nažalost česta pojava kod nas. Imajte dostojanstva, pobogu!
Imam 17 godina, i danas sam išla sa mamom do grada i častila sam je. Mojim prvim zarađenim parama. Neverovatan osećaj.
Jao Bože, i sada me je blamm kad pomislim na too. Kad sam bila mala, ljubila sam se sa vratima zamišljajući da je neki zgodni dečko.
Ne razumem potrebu većine ljudi da ispadnu dobri domaćini tako što će mi stalno sipati piće, iako više nemam kapaciteta, nezavisno od toga da li je to pivo, rakija, kisela voda, neki sok... Ako kažem da ne mogu ili neću, to znači da neću da ispadnem nekulturan i da ostavljam punu čašu iza sebe. Meni gost kad kaže da neće više, ja ne sipam i ne teram ga da pije. To za mene nije dobar domaćin, već navalentan domaćin, koji tera gosta da se oseća neprijatno. Ako je neko već popio čašu ili dve, neće se stideti da popije i treću, četvrtu ako može.
Mrzim da ostavim auto kod mehaničara, jer mislim da ga on rastura od gasa, lude vožnje i da se ludo provodi sa mojim autom.
Kao mali kad su roditelji uzeli krevete na sprat i pitali me gde želim da spavam, rekao sam na spratu. Ako bi ušao lopov prvo bi uzeo mlađeg brata.
Petljala sam po kuhinji sat vremena.
Istuširala se taman kad je rerna bila gotova.
On samo što nije stigao.
Za slučaj da je ono tamo nejestivo nisam obukla brus.
Što je sigurno, sigurno je.