Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Kad god se gledam u ogledalu tepam sama sebi i dajem komplimente tipa "ma medu", "najljepša si " i sl. Sestra misli da sam prolupala, a ja mislim da to svi trebamo raditi :D
9677
1074
32
share
odobravam
osuđujem

Imam samo jednu želju, da kada se jednog dana udam da to bude zauvek. Ne želim da i moja deca trpe posledice razvoda kao ja.
12790
180
24
share
odobravam
osuđujem

Imam bar 15 kilograma viška, dok je moj momak građen, što kažu tip-top, sve u mišićima, savršeno. Kad god šetamo, imam utisak da svi ljudi gledaju u nas i komentarišu : Gledaj one debele kobile, sa kakvim je frajerom, na šta li ga je samo upecala.
10328
653
107
share
odobravam
osuđujem

Ne volim naše ljude koji se ulizuju strancima što je nažalost česta pojava kod nas. Imajte dostojanstva, pobogu!
9951
318
17
share
odobravam
osuđujem

Imam 17 godina, i danas sam išla sa mamom do grada i častila sam je. Mojim prvim zarađenim parama. Neverovatan osećaj.
13513
139
23
share
odobravam
osuđujem

Jao Bože, i sada me je blamm kad pomislim na too. Kad sam bila mala, ljubila sam se sa vratima zamišljajući da je neki zgodni dečko.
11129
342
91
share
odobravam
osuđujem

Ne razumem potrebu većine ljudi da ispadnu dobri domaćini tako što će mi stalno sipati piće, iako više nemam kapaciteta, nezavisno od toga da li je to pivo, rakija, kisela voda, neki sok... Ako kažem da ne mogu ili neću, to znači da neću da ispadnem nekulturan i da ostavljam punu čašu iza sebe. Meni gost kad kaže da neće više, ja ne sipam i ne teram ga da pije. To za mene nije dobar domaćin, već navalentan domaćin, koji tera gosta da se oseća neprijatno. Ako je neko već popio čašu ili dve, neće se stideti da popije i treću, četvrtu ako može.
8957
734
31
share
odobravam
osuđujem

Mrzim da ostavim auto kod mehaničara, jer mislim da ga on rastura od gasa, lude vožnje i da se ludo provodi sa mojim autom.
9151
512
40
share
odobravam
osuđujem

Kao mali kad su roditelji uzeli krevete na sprat i pitali me gde želim da spavam, rekao sam na spratu. Ako bi ušao lopov prvo bi uzeo mlađeg brata.
10482
205
27
share
odobravam
osuđujem

Petljala sam po kuhinji sat vremena. Istuširala se taman kad je rerna bila gotova. On samo što nije stigao. Za slučaj da je ono tamo nejestivo nisam obukla brus. Što je sigurno, sigurno je.
12371
267
21
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva