Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Muško sam, ali obožavam da kradem maminu i sestrinu kozmetiku poput mleka za telo, šampona, tuš gelova...
8419
2101
42
share
odobravam
osuđujem

Nikada nisam odala nijednu tajnu!
10571
400
31
share
odobravam
osuđujem

Kada prolazim pored neke dobre ribe namerno okrećem glavu jer hoću da se tripuju da nisu baš toliko dobre da se svi zablenu u nju
9710
517
38
share
odobravam
osuđujem

Devojci mojoj su potrebna 2 minuta da doživi orgazam a meni 22... Pitam se ko je ovde lud..
9808
285
89
share
odobravam
osuđujem

Kad sam tužna odem na google earth i šetam se New York-om.
13302
266
46
share
odobravam
osuđujem

Kad sam se vratila sa mora, moj pas me je popiškio od sreće.
10628
247
23
share
odobravam
osuđujem

Imala sam prijateljicu koja mi je bila kao sestra od kako smo bebe bile. Spavale smo jedna kod druge svaki dan, išle u istu školu, sedile zajedno u klupi. Izlazile, išle na more sa roditeljima. Živele smo život koji svaka devojka može samo zamisliti. Znala je svaku moju tajnu. Ponekad smo se svađale, ali to je uvek na kratko bilo. Jednom smo se posvađale oko nekog momka i gluposti. Bila sam toliko sebična i tvrdoglava i odgurnula sam je od sebe. Iz dana u dan, veća je distanca bila, umislila sam da imam svoje prijateljice i da mi ne treba ona. S vremenom prekinule smo svaki kontakt. Prošlo je 15 godina i dobila sam pozivnicu za njeno venčanje. Kad sam došla nisam je prepoznala, blistala je, sa svojim prijateljicama. Setila sam se svih naših planova, kako ćemo imati dvostruko venčanje, kako će nam se deca družiti i počela plakati, ali ona nije bila tu da me uteši. Sada ima dvoje dece koju nikada nisam upoznala i svaki dan žalim jer sam je pustila da ode, a mogla sam biti njena kuma...
10927
706
39
share
odobravam
osuđujem

Pita mene malopre brat iz druge sobe: Ej, sta znači: Ke te pasa? Ja mu kažem: Šta ti je, šta ti se dešava? A on mrtav 'ladan pita: Što?
14051
151
28
share
odobravam
osuđujem

Moj mlađi brat (12) se mnogo zaljubio u jednu devojku Sofiju iz Rusije. Bili su "zajedno" nedelju dana i on je mališa odlepio za njom i plakao kao kiša kada se ona vratila u Rusiju. Sada kada god me iznervira i npr. rasturi moju sobu ja mu kažem "Sofi donesi usisivač da sredim ovo" i on se smori kao plovak.
5646
704
15
share
odobravam
osuđujem

Uvek kad pojedem nešto slatko počnem da se hvatam za stomak da vidim da li se povećao.
5258
248
9
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva