Muško sam, ali obožavam da kradem maminu i sestrinu kozmetiku poput mleka za telo, šampona, tuš gelova...
Kada prolazim pored neke dobre ribe namerno okrećem glavu jer hoću da se tripuju da nisu baš toliko dobre da se svi zablenu u nju
Devojci mojoj su potrebna 2 minuta da doživi orgazam a meni 22... Pitam se ko je ovde lud..
Kad sam tužna odem na google earth i šetam se New York-om.
Kad sam se vratila sa mora, moj pas me je popiškio od sreće.
Imala sam prijateljicu koja mi je bila kao sestra od kako smo bebe bile. Spavale smo jedna kod druge svaki dan, išle u istu školu, sedile zajedno u klupi. Izlazile, išle na more sa roditeljima. Živele smo život koji svaka devojka može samo zamisliti. Znala je svaku moju tajnu. Ponekad smo se svađale, ali to je uvek na kratko bilo. Jednom smo se posvađale oko nekog momka i gluposti. Bila sam toliko sebična i tvrdoglava i odgurnula sam je od sebe. Iz dana u dan, veća je distanca bila, umislila sam da imam svoje prijateljice i da mi ne treba ona. S vremenom prekinule smo svaki kontakt. Prošlo je 15 godina i dobila sam pozivnicu za njeno venčanje. Kad sam došla nisam je prepoznala, blistala je, sa svojim prijateljicama. Setila sam se svih naših planova, kako ćemo imati dvostruko venčanje, kako će nam se deca družiti i počela plakati, ali ona nije bila tu da me uteši. Sada ima dvoje dece koju nikada nisam upoznala i svaki dan žalim jer sam je pustila da ode, a mogla sam biti njena kuma...
Pita mene malopre brat iz druge sobe: Ej, sta znači: Ke te pasa?
Ja mu kažem: Šta ti je, šta ti se dešava?
A on mrtav 'ladan pita: Što?
Moj mlađi brat (12) se mnogo zaljubio u jednu devojku Sofiju iz Rusije. Bili su "zajedno" nedelju dana i on je mališa odlepio za njom i plakao kao kiša kada se ona vratila u Rusiju. Sada kada god me iznervira i npr. rasturi moju sobu ja mu kažem "Sofi donesi usisivač da sredim ovo" i on se smori kao plovak.
Uvek kad pojedem nešto slatko počnem da se hvatam za stomak da vidim da li se povećao.