Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


#3232979
06 Jun 26
Ove "influenserke" su mi isto što i Only Fans. Pokazuješ telo za pare.
64
15
0
share
odobravam
osuđujem

#3232275
06 Jun 26
Imamo trosoban stan na moru, radimo već 8 godina i otplaćujemo kredit za taj stan. Ma nije se moglo živeti od naporne rodbine i prijatelja i mojih i muževih koji bi nas okupirali kad oni hoće i koliko hoće. Nabavili smo mačku, naš sin je želeo ljubimca ali smo mislili da je mačka praktičnija jer ne laje u zgradi i na prvom smo spratu pa može da skita. Iako ulazi na terasu i sinovu sobu gde spava, nigde drugde u stan ne ide. Sin je stalno snima i kači na mreže. Svi su odjednom postali gadljivi na mačku i niko čak ne želi da dođe kod nas!
89
7
2
share
odobravam
osuđujem

#3232145
06 Jun 26
Mislim da sam se zaljubio u šeficu koja ima 50+ godina dok je meni 20+. Ona ima lepo mišljenje o meni, a meni polako počinje da smeta kad se smeje sa drugim kolegama i hvali ih. Izgleda mnogo dobro i stalno mislim na nju iako još ne mogu da otvorim dublju priču sa njom, pa sam ljubomoran na ostale. Najgore što je udata🙃. Ne znam šta da radim.
13
84
6
share
odobravam
osuđujem

#3243945
06 Jun 26
Nikad nemojte pitati ili tražiti na internetu osobe, prijatelje, prijateljice, poznanike koje niste jako dugo vidjeli. Možete se šokirati kad saznate šta se sa njima desilo. Ne pitaj te me kako sam ovo naučio.
42
16
3
share
odobravam
osuđujem

#3244002
06 Jun 26
Godinama sam tražila mirnu, iskrenu ljubav. Dobila sam poljubac u oko, obraz i čelo i rečenicu "Sa mnom si sigurna kao u sefu". Konačno sam voljena!
113
12
3
share
odobravam
osuđujem

#3244067
06 Jun 26
Kad će ljudi shvatiti da bogatstvo nije biti popularan, poznat. Već anoniman, zdrav, imati zdravu porodicu. Para toliko da ne zavisiš od drugih. U posljednje vrijeme sve više ljudi se snima, svoje kuće, djecu, posao itd. I onda dopuste da ih drugi komentarišu.. bukvalno cijeli svijet ima pristup njihovoj kući i porodici. Pa kako vas nije strah?
104
9
3
share
odobravam
osuđujem

#3243827
05 Jun 26
Imam komšiju koji se voli pokazivati svim i svačim, ali štedi na stvarima na kojim se ne smije štediti. Kupio je skoro sportsku verziju audija, platio ga otprilike 25000€ i na njega stavio nove 20ke gume za 400€.. Jutros ga doveze šlep služba, razbijen, kaže ponijelo ga zbog brzine.. Međutim tu se zadesio drugi komšija policajac koji je vršio uviđaj, kaže da na autu nisu gume nego skije 😂
35
10
4
share
odobravam
osuđujem

#3243948
05 Jun 26
Uskoro se ženim i tužan sam. Jednostavno sam očekivao više od braka. Lijepo se slažemo, uspješni smo, oboje radimo 50/50 po kući, stvarno nema nikakvih problema ali isto tako nema one lude strasti i ljubavi o kakvoj sam maštao da ću imati sa svojom izabranicom. Kao da se ženim za najbolju prijateljicu.
23
77
3
share
odobravam
osuđujem

#3243920
05 Jun 26
Žnači tačno kada napišu reklamu zakazite vas termin na vreme znaš da ne ide niko!
38
9
2
share
odobravam
osuđujem

#3245401
14 Apr 26
Dok svet drhti od rata i nuklearnog napada... ja doslovno živim stihove: "Biće rata, kažu svi... a ja ću umreti od ljubavi" 😅
335
983
25
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva