Moj momak hrče često i tako kad ga munem u rebra da prestane, on se okrene ka meni, poljubi me i nastavi da spava, bez hrkanja, naravno... Meni je to nešto najslađe...
Imam 20 godina,i niko ne razume zašto i dalje duvam svećice za rođendan,a ja to radim zato što mi se ispune želje koje zamislim.
Kada sam bila mala, kada napokon stignemo na more uvijek sam bila razočarana i ljuta, jer moramo barem 2,3 sata ostati u sobi da se "odmorimo" od puta..
Imam jako kriv mali prst na ruci. U prvom razredu osnovne na času srpskog nabrajali smo prste na ruci. Kada smo došli do malog, ja sam na sav glas rekla 'krivonja'. Svi su počeli da se smeju, nije mi bilo jasno zašto kad je mene deda tako naučio! I dalje ga zovem tako, navika :D
Radim ti ja neku noć u pekari na šalteru te dolazi neki lik i kaže "ćao šta ima" a ja ko iz topa odgovorih "ma nema ništa kod tebe" a on "mislio sam sta ima za jesti".
Jedne večeri kad se popilo malo više, vraćam se kući i prolazim pored kuće gde me čeka stari na vratima, samo sam produžio i rekao `dobro veče komšija` ..
Govorim mu da je glup, dosadan, da me smara, al ustvari obožavam sva njegova zadirkivanja i svu pažnju koju mi pruža.
Nikad mi nije bilo jasno zašto se ljudi onoliko izvrću dok sviraju klavir.