Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Moj momak hrče često i tako kad ga munem u rebra da prestane, on se okrene ka meni, poljubi me i nastavi da spava, bez hrkanja, naravno... Meni je to nešto najslađe...
11766
198
20
share
odobravam
osuđujem

Kada se posvađam sa sestrom, namerno ugasim bojler.
9350
887
15
share
odobravam
osuđujem

Imam 20 godina,i niko ne razume zašto i dalje duvam svećice za rođendan,a ja to radim zato što mi se ispune želje koje zamislim.
10850
203
20
share
odobravam
osuđujem

Kada sam bila mala, kada napokon stignemo na more uvijek sam bila razočarana i ljuta, jer moramo barem 2,3 sata ostati u sobi da se "odmorimo" od puta..
12125
153
32
share
odobravam
osuđujem

Imam jako kriv mali prst na ruci. U prvom razredu osnovne na času srpskog nabrajali smo prste na ruci. Kada smo došli do malog, ja sam na sav glas rekla 'krivonja'. Svi su počeli da se smeju, nije mi bilo jasno zašto kad je mene deda tako naučio! I dalje ga zovem tako, navika :D
10587
173
51
share
odobravam
osuđujem

Radim ti ja neku noć u pekari na šalteru te dolazi neki lik i kaže "ćao šta ima" a ja ko iz topa odgovorih "ma nema ništa kod tebe" a on "mislio sam sta ima za jesti".
12366
138
19
share
odobravam
osuđujem

Jedne večeri kad se popilo malo više, vraćam se kući i prolazim pored kuće gde me čeka stari na vratima, samo sam produžio i rekao `dobro veče komšija` ..
12401
175
17
share
odobravam
osuđujem

Govorim mu da je glup, dosadan, da me smara, al ustvari obožavam sva njegova zadirkivanja i svu pažnju koju mi pruža.
11490
1748
31
share
odobravam
osuđujem

Nikad mi nije bilo jasno zašto se ljudi onoliko izvrću dok sviraju klavir.
11759
432
67
share
odobravam
osuđujem

Nikad neću znati čemu služi T9 rečnik na telefonu.
11429
647
53
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva