Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Često ljudima govorim kako su iskompleksirani, a ustvari sam ja najviše :/
7703
1973
11
share
odobravam
osuđujem

Kad sam imao 6 godina moj stariji brat me je plašio tako što je govorio da će da nazove neku curu sa hotline-a da dođe po mene. :/
9687
253
20
share
odobravam
osuđujem

Mislim da sam uspela da promenim svog dečka. Imao je hiljadu i jednu (jedino mu je broj bio bitan), menjao ih kao čarape, sada je sa mnom već godinu dana, prva sam koja je upoznala njegove roditelje i ponosna sam na sebe! Ali, ipak, ponekad se plašim da se ne vrati starim navikama. Nadam se da ljudi mogu da se promene, ali stvarno.
9811
806
107
share
odobravam
osuđujem

Sinoć sam u kafani naručio pesmu "Tužno leto", a pevač mi je rekao da ne pevaju tu pesmu.. Samo sam izašao iz kafane i otišo kući.. Nisu ni kafane kao nekada...
11547
313
41
share
odobravam
osuđujem

Volela bih da sam srećna onoliko koliko se pretvaram da jesam.
11510
249
17
share
odobravam
osuđujem

Kada sam previše bukvalno shvatio da "itd" (i tako dalje) zamenjuje sve što se može nabrojati to me koštalo dosta loših ocena. Na pitanje da nabrojim mesece u godini ja bih nabrajao "Januar itd" misleći da sam sa tim "itd" automatski rekao sve ostalo. Naravno bio sam tek prvi razred, ali kad se setim slatko se nasmejem.
10811
157
18
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala umesto njiva govorila sam njivada.
10018
229
40
share
odobravam
osuđujem

Ove godine sam drugi put u životu išla na more. Ne znam da plivam i moram da kažem da imam 27 godina ali ja sebi kupim šlauf i uživam brate, gotiva i nije me sramota nikako.
8569
231
37
share
odobravam
osuđujem

Nikad ne znam lepo da zatvorim vrata od auta.Ili je to prejako ili preslabo, nikad taman.
7453
90
13
share
odobravam
osuđujem

Ponekad pomislim da želim samo da me on zavoli, a onda izađem ispred kuće i vidim nepokretnog momka u kolicima koji uživa ako ga samo izvedu napolje i kazem sebi da sam ipak srećna. Želim samo zdravlje.
8988
58
16
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva