Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Imam veći strah od skidanja u svlačionici nego pred devojkom.
9261
608
41
share
odobravam
osuđujem

Namerno ga iznerviram, pa ga ljubim dok se ljuti :D
11769
647
31
share
odobravam
osuđujem

Planiram da mu kradom zalepim traku za depilaciju negde i cimnem. Da vidim hoće li me ikad ponovo pitati - Šta radiš toliko u kupatilu aman ženo?!
12052
270
17
share
odobravam
osuđujem

Danas je moja mama razgovarala na telefon sa ženom koja nas je obiteljski pozvala na večeru, pa je željela provjeriti da li mi volimo pastrmku. Kada je ona postavila to pitanje mojoj mami, iz pozadine se čuo glas njenog muža: "Ma kako neće voljeti pastrmku, pa oni su s mora." Umrla sam od smijeha. Pastrmka i more, ma super! :)
10277
254
18
share
odobravam
osuđujem

Navik'o sam već da pijem iz zatvorene flase, jedem neotpakovan sendvič, ali sinoć sam izdominir'o tako što sam probao da dam dokumenta policajcu na granici kroz zatvoren prozor.
11812
192
26
share
odobravam
osuđujem

Životni san mi je da se zaposlim negde...bilo gde. Imam 25 god i ne znam šta ću sa sobom. :(
9598
297
36
share
odobravam
osuđujem

Mama mi je ispričala da me je jednom kada sam bila beba ostavila samu sa tatom na dva sata, i kada se vratila zatekla oca u sobi a mene na terasi, na šta je moj otac odgovorio, upiškila se pa sam je izbacio da mi ne smrdi u sobi.
12284
1903
56
share
odobravam
osuđujem

Toliko sam se ulenjila, da u poslednje vreme ako ustanem pre podne od ukućana dobijem aplauz...
10798
431
27
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala govorila sam da sam Strelac u horoskopu. Bilo me je sramota da kažem da sam Jarac!
9507
716
148
share
odobravam
osuđujem

Muž je radio nešto u dvorištu, a ja sam spremala ručak. Nakon nekog vremena , izlazim na terasu i viknem: " Pauza! Ručak !" Sjedamo za sto da jedemo, a moj mali sin ( 3god.) kaže : "Mama,stavi i meni jednu pauzu u tanjir!"
7221
88
8
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva