Kad prepisujem na ispitu gledam da ne pišem "od reči do reči" kako profa ne bi provalio da sam prepisivala, a kad naučim trudim se da bude tačno u reč kao iz knjige/skripte.
Imam dečka vec dve godine, a pre mesec dana sam se zaljubila u najboljeg druga sa kojim mi je on uvek branio da se družim.
Kada mi je pukao vodenjak, moj dragi me odmah povezao do bolnice. Međutim, bebac nije mogao čekati, te je moj suprug (koji nema veze sa medicinom) zaustavio auto i porodio me u njemu, te smo nastavili put do bolnice. Na putu do bolnice bebac je već uveliko plakao. Taj dan neću zaboraviti dok sam živa!
Igrala sam pred ogledalom u sobi u gaćama i brusu, pogledam kroz otvoren prozor i sretnem pogled sa komšijom od preko puta.
Na trafici kupim karticu pa se iz zezanja dopisujem sa likovima što ostavljaju brojeve na tv-u. Nemate pojma čega tu ima...
Za devojke koje ne volim i na koje sam ljubomorna kažem da su ku*ve, a ja sam veća od njih!
Mnogo više volim i lakše mi je učiti iz starih, išvrljanih i raskupusenih knjiga, nego iz novih.
Imam želju da skočim sa padobranom, ali kad bih se našao u avionu sigurno ne bih mogao ni pogledati kroz prozor...
Sipam keru vodu u posudu, a sebi u čašu pa kucnem čašom o posudu i kažem: "Cheers!" .. a onda se vratim gledanju dnevnika briget jones.
Iako je smiješna šala, neću da se nasmijem ako je to rekla osoba koja mi se ne dopada.