Tokom seksa sam pokušao da vodim dirty talk sa mojom devojkom. Pitao sam je da li je bila nevaljala, na sta je ona zbunjeno odgovorila ,,KAD" i zagledala u mene...
Dok sam bila mala kada prolazim pored nekih sumnjivih likova nisam disala jer sam mislila da su sve to drogeraši i da ću ako udahnem i ja postati nadrogirana.
Izvadim telefon iz džepa da vidim koliko je sati proverim pozive,poruke,Fb...i ne bacim pogled na sat.
Mrzim kad se vratim sa puta i kad me ljudi koji me sretnu, pitaju: "Vratio si se?" Ne, nisam, ovo je moj hologram!
Prošle godine sam sa ortakom na letovanju naručio pivo u jednom kafiću. Po običaju nisam ni pomislio da pogledam cene. Nikada to ne radim jer očekujem neku približno prihvatljivu cifru. Nakon što smo se ispričali i završili sa pivom, otišao sam do toaleta i kada sam se vratio pogledao sam račun i video da piše 10 eura! 10 eura za 2 boce 0.33! Ukrao sam čašu, pepeljaru i vratio se u toalet i bacio rolnu toalet papira u wc-šolju i u sebi tiho rekao... "Sad' smo kvit!"
Kad učim i iznova ponavljam neku rečenicu dešava mi se da opsujem...."Uđi bre u glavu majke ti ga"...
Kad god nekom kažem da me podseti nešto uvek se sam setim.
Sinoć sam pao sa troseda dok sam spavao tako što sam sanjao da sam u bračnom sa devojkom do koje sam hteo da se otkotrljam i da je zagrlim.
Kada sam ulazila u pubertet, bila sam ubeđena da sam lepa šta god uradila ili obukla. Sad kad se setim toga osećam se kao da sam bila najružniji gušter na svetu.