Najveća praznina je kada nemaš oca, nikada ga nisi vidio i ne znaš kakav bi bio prema tebi da je živ.
Ne družim se sa osobama koji su u lošem finansijskom stanju...
Nekad ne volim što živim u selu, ali sinoć kad sam se šetala sa drugaricama, ubrale smo šljive i jele. Ne mogu da zamislim da neko ne zna kakav je to osećaj svojom rukom ubrati voće u sred noći i jesti. :)
Vozimo se moja mama, tata i ja kolima do drugog grada, i na radiju kreće pesma "This girl is on fire". Pošto moja mama nije bas dobra sa engleskim jezikom, zamolila me je da joj prevodim tekst pesme. Kako je pesma išla ja sam joj prevodila, i kada je došao refren moj tata je samo počeo da zavija: Ova đevojka se zapalilaaaaa.
Kradem komšijama smokve. Kad ih oni ne jedu, zašto da trule?:D
Mrzim kad mi kažu:"nemoj shvatiti pogrešno". Znam da će reći nešto ružno!
Tata me je jutros probudio rečima " Miloše bekrijo ,sve si pare popio" ... morao sam ustati xD
Za vreme mog prvog seksualnog odnosa, imala sam napad štucanja...
Koji god smajli da stavim u poruci, nesvesno takvu facu i napravim..