Moj tata spava svako popodne, i kad ga neko zove mi deca slažemo kako nije tu. Jednom ga je tražio neki čovek i javila se moja sestra rekla da tata nije tu i da može da ostavi broj da mu se tata javi čim dođe kući. Kada je čovek izdiktirao broj, ona mu je rekla "važi, javiće vam se tata čim se probudi"...
Obožavam što mi tata svira svadbe, krštenja i slično...skoro svaki put ja i brat uletimo na svadbu i najedemo se i napijemo ko stoke :)
Kada mi dečko ljubi vrat i krada dodje do ušiju uvek okrenem glavu jer mi je neprijatno jer imam velike i klempave uši
Baba mi se trznula u snu i mene je optužila da ju je lupila struja pošto sam ostavio produžni gajtan na njenom krevetu.
Kad sam bio mali tata me je vodio na neki rođendan i greškom odveo na pogrešan u istoj toj ulici, a ja sam morao da sedim do kraja rođendana sa nepoznatim ljudima, jer tad nisam znao da se vratim kući.
Nikad mi nije bilo jasno, zašto se prvi list u svesci preskače?
Kakva su vremena došla moraš biti "govedo" da bi opstao i preživeo.
Jednom sam na intervjuu za posao, kao svoje mane i vrline, navela one iz horoskopa.
Bulimija mi uništava život već par meseci. Svesna sam svog problema, ali jednostavno nemam snage da prekinem taj začarani krug. Muž mi je u Rusiji i hoću da smršam dok on ne dodje i mrzim zgodne Ruskinje najviše na svetu!
Uvek kada se posvađam sa roditeljima, odem u sobu, zatvorim se i ne želim da jedem celi dan ne bi li ih grizla savest.