Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Danas sam trebao da idem na ispit, ali nisam, jer je brat slučajno poneo i moj ključ od stana kada je otišao na posao, a mene je ostavio zaključanog...
10399
275
27
share
odobravam
osuđujem

Stidim se jesti u gostima, a imam 25 godina.
8715
1845
30
share
odobravam
osuđujem

Imam problem kada odem sebi da kupim nesto ! Nakupujem sestri sve i svašta od cipela i garderobe, sebi kupim nešto malo. Jer kad vidim tu sreću na njenom licu nista lepše !!!
10976
303
25
share
odobravam
osuđujem

Automobil perem iznutra bar jednom nedeljno, da bi prikrio tragove drugih devojaka. Dok moja verenica misli da uživm dok čačkam oko kola.
5629
60855
187
share
odobravam
osuđujem

Nikada nisam prevario ni jednu svoju devojku, jednostavno nisam imao srca da tako nešto uradim... i nije mi žao zbog toga. A profesionalni sam muzičar i svako veče imam neku svirku i 1000 prilika za preljubu i sve i jednoj sam odoleo... A o meni kruže razne priče, kako sam svako veče sa drugom, a to jednostavno nije istina.
11333
233
36
share
odobravam
osuđujem

Kada prolazim pored neke dobre ribe namerno okrećem glavu jer hoću da se tripuju da nisu baš toliko dobre da se svi zablenu u nju
9710
517
38
share
odobravam
osuđujem

Mislim da sam jedna od retkih koju je, u ovo teško vreme besparice, obradovao otkaz.
9304
306
30
share
odobravam
osuđujem

Rekli su mi da sam psiho u školi, jer stalno gledam u nekog. Sve vreme. Najbolja drugarica se naljutila zbog toga .A ja samo izučavam ljude i njihove pokrete. Ko bi rekao da Anja iz prve klupe lupka noktima po desnoj butini kad je nervozna? Ili da Mira kad joj nešto nije jasno ima nadmen pogled. Neko se zabavlja tako što priča na času dok ja izučavam...
12479
762
44
share
odobravam
osuđujem

Mrzim kada me mama budi za školu sa rečenicom "Planiraš li ti da ideš u školu danas?", kao da mogu da biram da li ću da idem ili ne.
12540
130
25
share
odobravam
osuđujem

U ranim jutarnjim časovima verenica me je zatekla u krevetu sa drugom devojkom. Probudila nas je sa rečenicom, citiram: "Hvala ti Bože što nisi dozvolio da napravim životnu grešku!", značajno je pogledala dotičnu devojku rekavši joj da se nada da me je češkala dok nisam zaspao, jer je to nešto što najviše volim, na brzinu se spakovala i otišla. Onako dostojanstveno. Uvideo sam svoju grešku, malo je reći da se kajem, i iako ću se boriti za nju i njeno poverenje, znam da neće promeniti mišljenje. P.S. Nisam pomenuo da mi je nos slomljen u momentu kad sam pokušao da je zaustavim.
13407
2826
138
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva