Kada sam bila manja pozvala bih na rođendan i prijatelje koje ne volim, čisto da bih dobila više poklona.
Nisu mi jasni roditelji koji sunčaju decu na moru bez kupaćih gaća uz izgovor da "lepo pocrne", kao da će gologuze da ih šetaju kad dodju kući...
Već dugo jedem musli za doručak, a tako čeznem za jednim prženim jajetom.
Planiram da napustim grad, porodicu, prijatelje i odem u Nepal i ostatak života živim kao koza.
Kada se kupam, skoro uvijek istisnem previše šampona i onda glumim da sam na nekom pjena party-ju :D
Kao mala sam uvek nalepnicu od banane stavljala na nokte , da bi izgledali duži.
Posvađam se s dečkom, odem sledeći dan na more, za 3 dana neko me gađa kamenčićima na plaži, dignem glavu i imam šta vidjeti, on s ruksašićem stoji. Došao da se izvine, pošto nije imao para došao je stopom, 3 dana su mu trebala, ali ipak došao je.
Malopre je došao ćaletov prijatelj kod nas kući i poveo je svog prijatelja. Kada mi se predstavio pao sam, to je Nebojša Kostresević pevač moje omiljene grupe iz mladosti Twins. Odupevio sam se, ispunila mi se jedna želja iz mladosti.
Drug iz razreda se javio da odgovara likovno. Bukvalno je izbio oči profesoru koliko se javljao. Onda će profa 'ajde čovječe, eto, odgovaraj'. Dobio je jedan.