Vozim ja auto, i prolazim pored kafića i svi gledaju u mene. I taman pomislim: "Baš sam faca!", drugarica me zove na telefon i kaže kako vozim torbu na krovu!
Najdirljiviji momenat u mom životu je bio kada je moj tata zaplakao na mojoj veridbi. :)
Mislim da je mami žao što sam upisala fakultet koji sam ja htjela.
Ponekad, kad se presvlačim, izvodim striptiz za frajere sa postera.
Mrzim kad mi kažu:"nemoj shvatiti pogrešno". Znam da će reći nešto ružno!
Hvalim se ja svom momku i kažem 'vidi kako mi je narasla kosa,jest velika' a on meni odgovori 'nije to ništa kolike su ti sise'. Romantičar,nema šta..
Kada sam se vraćala sa mora, autobus je stao daleko od moje kuće pa sam morala da zovem taksi. Kada je stigao ja sam pitala taksistu: "hoće li sve ovo da stane u gepek?", a on kaže: "ne brini, ne znaš ti šta je sve stalo u taj gepek". Us*ala sam se, blago rečeno.
Toliko puta mi je tokom studiranja falio 1 bod za veću ocenu, da sam obećala sama sebi da ću svojim budućim učenicima uvek davati tu veću ocenu ako 1 bod bude bio u pitanju.
U prilog tome koliko su srpske psovke rasprostranjene po svetu govori i činjenica da mi je kolega sa fakulteta, dečko iz Bangladeša opsovao majku iz zezanja kad je čuo odakle sam. Na srpskom, naravno.