Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Najveća praznina je kada nemaš oca, nikada ga nisi vidio i ne znaš kakav bi bio prema tebi da je živ.
9528
262
57
share
odobravam
osuđujem

Ne družim se sa osobama koji su u lošem finansijskom stanju...
5345
124732
446
share
odobravam
osuđujem

Nekad ne volim što živim u selu, ali sinoć kad sam se šetala sa drugaricama, ubrale smo šljive i jele. Ne mogu da zamislim da neko ne zna kakav je to osećaj svojom rukom ubrati voće u sred noći i jesti. :)
10432
351
35
share
odobravam
osuđujem

Mogu da vidim budućnost.
9042
1258
162
share
odobravam
osuđujem

Vozimo se moja mama, tata i ja kolima do drugog grada, i na radiju kreće pesma "This girl is on fire". Pošto moja mama nije bas dobra sa engleskim jezikom, zamolila me je da joj prevodim tekst pesme. Kako je pesma išla ja sam joj prevodila, i kada je došao refren moj tata je samo počeo da zavija: Ova đevojka se zapalilaaaaa.
12598
184
44
share
odobravam
osuđujem

Kradem komšijama smokve. Kad ih oni ne jedu, zašto da trule?:D
11196
188
18
share
odobravam
osuđujem

Mrzim kad mi kažu:"nemoj shvatiti pogrešno". Znam da će reći nešto ružno!
11290
178
16
share
odobravam
osuđujem

Tata me je jutros probudio rečima " Miloše bekrijo ,sve si pare popio" ... morao sam ustati xD
10482
178
32
share
odobravam
osuđujem

Za vreme mog prvog seksualnog odnosa, imala sam napad štucanja...
9579
285
30
share
odobravam
osuđujem

Koji god smajli da stavim u poruci, nesvesno takvu facu i napravim..
9461
147
20
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva