Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Niko ne laže više od mene kada kažem : '' Ne trebate mi kupiti poklon za rođendan '' :D
10527
278
19
share
odobravam
osuđujem

Dobio sam novu koleginicu Jovanu zbog koje jedva čekam da se probudim ujutru i krenem na posao.
10886
248
35
share
odobravam
osuđujem

Imam teoriju, da kao sto su nekada dinosaurusi bili dominantna vrsta pa su izumrli, tako ćemo i mi uskoro da nestanemo sa lica Zemlje, a sledeća dominantna vrsta su pacovi. 100% sam siguran u to... ali ljudi kad im kažem, smeju mi se...
9884
763
95
share
odobravam
osuđujem

Uvek kad idem u prodavnicu ako imam više para sebi ostavljam novije novčanice.
10471
144
13
share
odobravam
osuđujem

Prešao sam da radim u novu firmu... I posle 4 meseca rada, ponekad se kolegama desi da odu na ručak, a da me ne pozovu... Osećam se kao trinaesto prase...
9668
327
17
share
odobravam
osuđujem

Često se pitam da li sam nešto samo pomislila ili sam zapravo i izgovorila...
10595
130
21
share
odobravam
osuđujem

Mislim da me u životu sačuvalo to što na sve reagujem s osmehom.
10889
152
20
share
odobravam
osuđujem

Prošlo veče mi je dečko čitao "Ježevu kućicu" jer nisam mogla zaspati.
12653
248
27
share
odobravam
osuđujem

Najbolje mi je ono kad je neka pesma na radiju iz perioda mojih roditelja,i mama ustane,pojača, krene da igra i uvek ista rečenica:"Jaoj što volim ovu stvar!"
5487
81
5
share
odobravam
osuđujem

Moja sestra se udala prošle godine i sada živi u Švajcarskoj. Ja sam skoro došao u Francusku da studiram, a keva i ćale su prvi put u životu ostali sami. Ne znam kako uopšte njih dvoje žive sad, sami, kada su ceo život slušali galamu mog ili sestrinog društva, mislim da im život nikad teži nije bio.
5187
98
19
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva