Užasno se osećam jer sam zaključila da želim dete sa nekim ko nije moj dečko.
Bas bih volela da znam šta je pomislila prva žena koja je dobila menstruaciju.
Hvata me jaza na pomisao , šta ću mojoj deci da pričam, kad me pitaju šta sam radio u njihovim godinama...
Nekada odem na plažu samo da bih se slikala za facebook.
Kad se upoznam sa nekim momentalno zaboravim njegovo ime.
Malo mi fali da bivšem dečku koji igra "toplo, hladno" sa mnom, napišem poruku da se goni u p**** materinu.
Zube pošteno operem samo onda kad tek novu četkicu izvadim iz pakovanja.
Mrzim kada taksista vozi rutom koja se ne poklapa sa rutom koju sam ja zamislila.
Kad sam bila na moru prolazila sam sa sestrom pored jednog dečka nosio je majicu sa natpisom: "U slučaju požara pogledaj poleđinu ove majice". Napravila sam 2,3 koraka i okrenula se , a pisalo je: "Ne sad budalo, u slučaju požara", ali bitno da sam se ja ispalila.