Jednom sam, ulazeći u poprilično pun autobus, nagazila na sopstvenu dugačku suknju i potpuno je svukla odnapred, a nosila sam neke malo providne, čipkane gaćice.
Upravo sam roknuo komarca nogom. I to je prva produktivna stvar koju sam uradio u poslednja 3 dana. Od sutra počinjem da učim!
Kad su se vjenčali, moj djed je baku dovezao na biciklu iz drugog sela, na guvernalu. Ona nije ni znala gdje ide, a vec su 53 godine u braku, čak se i svaki dan drže za ruke :) Htjela bih doživjeti takvu ljubav :)
Vozio ja dedu do grada danas i kažem mu: "Deda veži pojas". On uzme pojas i omota jednom oko glave i mrtav ozbiljan nastavi da gleda pravo, kao da je sve lepo odradio.
Kad izađem na terasu i stavim ruke na ogradu, zamišljam da sam neka kraljica i da ispred imam hiljade podanika koji su došli samo da me vide. Sve je dobro dok ne počnem mahati i neko od komšija me vidi.
Kad me neko pita imam li dvolisnicu, uvijek slažem da sam prešla pola sveske.
Prvi put kad sam pijan došao kući i povraćao u wc šolju, mama me tukla kišobranom, a tata je otimao kišoboran i vikao: Nemoj iskopaćeš djetetu oko. :D
Bila bih u stanju da odem u drugu državu, gde je on, i napustim sve što imam, uključujući i roditelje i prijatelje. Samo da bih bila blizu njega.
Pročitam ja jedno veče, oko ponoći, na ispovestima kako neko tati nikada nije rekao da ga voli, a voli ga. Ja razmišlim i skontam da ni ja nisam mami nikad rekla da je volim a volim je, i viknem iz sobe sva srećna, mama volim te, a ona odgovara "jedi gov*a". Mislila je da je nešto za*ebavam, da ne poveruješ.
Upravo sam rekla tati da ću otići negde, i da me nikad neće pronaći, a on mi se ponudio da mi kupi kartu u jednom pravcu.