Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


U osnovnoj školi smo jednom na času radili vežbu da napišeš nešto o sebi. Profesorka me je prozvala. Sve je bilo u redu dok nisam stigla do dela sex (pol), tada nisam znala šta to znači pa sam odgovorila 'No'. Ceo razred se smejao, čak i profesorka..
10951
199
28
share
odobravam
osuđujem

Javila mi se kasirka u prodavnici. A nije bila na kasi. Ulepšala mi je dan. :D Pozvao bih je na piće, samo da nema prsten na ruci... za koji nisam ni siguran da bilo šta znači. :/
9776
491
21
share
odobravam
osuđujem

Kada rešavam ukrštene reči prvo popunjavam hemijske elemente i slova azbuke. A ne počinjem ako ne znam ko je na slici.
12320
158
19
share
odobravam
osuđujem

Vratio sam se iz grada oko 6 ujutru pijan naravno, ono svanulo, ćale budan, ja ulazim u kuću zagrlim ga, poljubim i kažem mu ''ćalac, baš je lepo jutro'' a on me gleda i drekne ''Što barem nisi kupio hleb je*em ti sve!''
12443
239
19
share
odobravam
osuđujem

Miris parfema koje više ne koristim me podsete na određene periode u životu.
13915
155
24
share
odobravam
osuđujem

Juče sam raskinuo sa devojkom i nisam u bedaku, zamislite, čak šta više osećam se kao da mi je svejedno. Ali imam neopisivu želju, da odem na neku livadu, negde što dalje od grada i da se proderem. Najglasnije, onako životinjski...
10051
287
61
share
odobravam
osuđujem

Oduvek sam bila mirna i povučena i to mi nije donelo ništa lepo u životu, samo ismejavanja drugih. Najviše bih volela da se promenim, ali ne ide.
9601
320
60
share
odobravam
osuđujem

Jedan od najljepših osjećaja mi je kad me gledaju djevojke iz skupih/brzih auta dok su sa momcima. Tada imam osjećaj da novac ne kupuje sreću.
9617
474
25
share
odobravam
osuđujem

Ako želim da mi se nešto ne dogodi zamislim da će mi se to nešto dogoditi i to se ne dogodi .
5276
117
27
share
odobravam
osuđujem

Kada god mi je prazna baterija na telefonu, a on samo što se ne ugasi i pišti onako, kada ga stavim na punjenje osećam se kao da sam nekom spasila život. Pacijentu više nije ugrožen život.
7156
124
8
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva