Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Imam 21. godinu. majka mi je umrla od raka kad sam imao 10, tako da sam odrastao pored ćaleta. Pre 3 godine sam ga prvi put video uplakanog, kada sam mu nakon sto nam je opljačkan stan i ukraden sav novac i nakit koji je ostao od pokojne majke, da novac nije bitan ali da mi je krivo što više nemam nijednu uspomenu na majku (osim njene uramljene slike). Iako se foliram da sam jak/hladan i da sam preboleo njenu smrt, nikad mu nisam rekao koliko mi je teško, koliko ga volim i koliko sam mu zahvalan što me je izveo na pravi put . Ona koja me gleda odozgo mi je najveća motivacija u životu i znam da ona ne želi da se ikada predam, iako se ona predala...
11020
142
36
share
odobravam
osuđujem

Otkako sam prestala da se oblačim kao seljanka (minići i štikle), počeli su normalni, kul momci da me šmekaju. Otkrila sam da nisu svi muškarci džiberi bez ukusa, neki vole prirodne devojke u trenerkama i patikama, bez šminke :)
12193
513
109
share
odobravam
osuđujem

On je u zatvoru,ja imam svoj život,ali ne prođe dan da ga se ne setim.Nekad me grize savest.On i vreme provedeno sa njim...najlepše uspomene.
9607
556
47
share
odobravam
osuđujem

Nikad više "Je*bem li ti oca tvog" i "Mamicu ti milu ja tebi" nisam dobila nego danas kad sam igrala karte sa svojim roditeljima.
11547
273
13
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bio mali, budući da sam jedinac i da deca po prirodi znaju da budu egoistična, bio sam mnogo sebičan. To je išlo dotle da nisam hteo da pozajmim drugu olovku na času. Pokojni deda, pametan čovek mi je onda, kad sam imao devet, dao, bez reči ili pametovanja da pročitam bajku Sebični džin od Oskar Vajlda. Tada su mi prvi put oči zasuzile zbog nekog umetničkog dela, a Vajld je i danas moj omiljeni pisac. I kažu mi da više nisam sebičnjak. Hvala ti, deda.
13611
131
26
share
odobravam
osuđujem

Kad se dopisujemo i on mi ne odgovori na poruku 15 minuta i ja posle sačekam bar 5 minuta pre nego sto mu odgovorim. Neću da ispadne da sam jedva čekala njegovu poruku pa mu odmah odgovaram.
13094
694
32
share
odobravam
osuđujem

Mrzim kad pišem nešto, npr. u školi, i nema mesta za poslednju rečenicu na listu, pa moram da 'načnem' sledeći, samo za tu jednu rečenicu, onda mi nekako bude prazan list... jedva čekam da se dopiše nešto...
7444
174
11
share
odobravam
osuđujem

Ћале и ја имамо посебне надимке. Кад год га видим смислим одједном нов надимак, типа лупим: " Ћаларекс ! ". А он ми одмах узврати са: "Синарекс! ". И тако, Ћалкан - Синкан, Ћеил - Сеин, Ћалукс - Синукс. И сваки пут ме испоштује.
9075
279
52
share
odobravam
osuđujem

Kad padnem na kladionici, uđem na PES, i oderem tu ekipu što me je oborila. Odmah mi bude lakše.
5552
144
12
share
odobravam
osuđujem

Uvek sam se pitala kako to ljudi mogu da izađu u grad sami, kako se uopšte ponašaš kad izađeš sam? To nekako izgleda glupo, kao sramota. I tako ti ja juče ostanem sama u stanu a izlazi mi se haos, svi nešto zauzeti. Sredim se ja i izađem sama. Vrh provod, vrh osećaj kad ne moraš da žuriš zbog nekoga i ne zavisi od nekoga. Ovako sam radiš kad šta hoćeš. Ponosna sam na sebe zbog toga što sam uspela da pobedim predrasude i strahove i izađem sama. 
7512
163
27
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva