Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Nadam se da je nekoj mojoj bivšoj bar na trenutak bilo krivo što me je ostavila.
9925
283
39
share
odobravam
osuđujem

Uzimam kusur i po 1 i 2 dinara.
10433
908
52
share
odobravam
osuđujem

Makar ostala sama do kraja života bez ljubavi se udat neću.
13374
361
37
share
odobravam
osuđujem

Dok sam vodila ljubav sa dečkom, u stomaku mi se bućkala voda... Htela sam u zemlju da propadnem! Ali ismejali smo se lepo. :)
10237
270
25
share
odobravam
osuđujem

Moj tata se veselio uz narodnu muziku koja je bila na tv-u... toliko se veselio da je pojačao tv do kraja i bacio svoje papuče po kući, kao da lomi čaše..
11257
172
14
share
odobravam
osuđujem

Imam momka već 4 godine i najviše se bojim da će me zaprositi, a meni se još ne udaje.
8373
2025
42
share
odobravam
osuđujem

Psihiijatar sam, i kad su me juče ukućani pitali:Kako bilo na poslu, odgovorih: Ludilo.
16430
206
30
share
odobravam
osuđujem

Sećam se dok smo još išli u osnovnu brat i ja, tata nije imao novca da nam kupi sve knjige i onda nam ih je prepisivao kada bismo pozajmili od nekog.
58226
327
174
share
odobravam
osuđujem

Kada moju devojku ne zanima priča koju pričam, ona me tako divno poljubi u usta. Počeo sam to da zloupotrebljavam i sve češće pričam dosadne priče. Obožavam kad me tako poljubi.
14441
224
33
share
odobravam
osuđujem

Evo već je drugi dan kako keva ne priča samnom jer joj se ne sviđa kako sam se ošišao.
12450
746
36
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva