Nadam se da je nekoj mojoj bivšoj bar na trenutak bilo krivo što me je ostavila.
Makar ostala sama do kraja života bez ljubavi se udat neću.
Dok sam vodila ljubav sa dečkom, u stomaku mi se bućkala voda... Htela sam u zemlju da propadnem! Ali ismejali smo se lepo. :)
Moj tata se veselio uz narodnu muziku koja je bila na tv-u... toliko se veselio da je pojačao tv do kraja i bacio svoje papuče po kući, kao da lomi čaše..
Imam momka već 4 godine i najviše se bojim da će me zaprositi, a meni se još ne udaje.
Psihiijatar sam, i kad su me juče ukućani pitali:Kako bilo na poslu, odgovorih: Ludilo.
Sećam se dok smo još išli u osnovnu brat i ja, tata nije imao novca da nam kupi sve knjige i onda nam ih je prepisivao kada bismo pozajmili od nekog.
Kada moju devojku ne zanima priča koju pričam, ona me tako divno poljubi u usta. Počeo sam to da zloupotrebljavam i sve češće pričam dosadne priče. Obožavam kad me tako poljubi.
Evo već je drugi dan kako keva ne priča samnom jer joj se ne sviđa kako sam se ošišao.