Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Sutra idem na apsolventsko veče i planiram da kažem profesorki da mi se sviđa.
9486
799
23
share
odobravam
osuđujem

Živim u malom mestu i u ozbiljnim sam godinama. Radila sam kao nastavnik uspešno, ceo život. Moje tuge i neispunjenosti topila sam uveče sa mužem uz koju čašicu. Nisam sigurna kada je počelo da me hvata, ali sada pouzdano znam da sam alkoholičar. Stidim se toga, ali ne nalazim izlaz. Lečenjem bih obznanila svima moju sramotu, pa se ne usuđujem da potražim pomoć.
3573
6467
38
share
odobravam
osuđujem

Razmišljam ozbiljno da se kresnem za 100 evra kako bih mogla na ljetovanje.
3811
9752
102
share
odobravam
osuđujem

Dok sam bio mali, mislio sam da kada sudija da žuti karton igraču na fudbalskoj utakmici da ga igrač nosi kući.
9711
160
21
share
odobravam
osuđujem

Ponekad mislim da su me roditelji napravili samo da bi imao ko da im ide u prodavnicu.
14195
279
38
share
odobravam
osuđujem

Upoznao sam je u biblioteci. Bilo je kao u filmu, ispala joj je knjiga i oboje smo krenuli da je dohvatimo. Imala je dugu, čistu, plavu kosu i najljepši osmijeh na svijetu. Rekla je da ima momka i da ne želi da mi da svoj broj. Već godinu dana je nisam vidio. Živote k*rvo.
11795
332
53
share
odobravam
osuđujem

Kad sam se vratila sa mora, moj pas me je popiškio od sreće.
10628
247
23
share
odobravam
osuđujem

Mrzim kad dečko priđe devojci sa nekom forom. On je imao ko zna koliko vremena da smisli foru, a devojka sekund dve najviše da odgovori.
9944
362
32
share
odobravam
osuđujem

Od prvog razreda nikad ništa nisam stavio u levi džep... Jednom mi je ispala bombona iz levog džepa koju mi je dala mama koju sam 2 dana pre toga izgubio i od tada ništa ne držim u levom džepu...
9567
293
9
share
odobravam
osuđujem

Pišem ja devojci na fonu poruku i ona ne odgovara pola sata. Pitam je šta joj je, je l' ljuta, a ona mi odgovara: "E, lakirala sam nokte, pa čekala da se osuše, nisam mogla da kucam".
8724
213
28
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva