Kad učim stalno šaram po knjizi, crtam nešto, potpisujem se po 100 puta...
Ulazim u piceriju i naručujem picu. Prodavac me pita koju ću, a ja mu odgovorim, videvši znak za giros, onu od girosa! On: "Rekli ste giros?"
Ja:''Da,da."
Tada sam prvi put probao giros...
Skoro svaki dan maštam da cu živeti u New york-u a onda dođe baba i kaže mi da nahranim svinje.
Prvu kutiju kondoma koju sam kupio, potrošio sam da bih naučio kako se navlači.
Nikada neću zaboraviti kada me je nepoznati dečko zaprosio na stanici autobusa.
Nervira me kad u gradu sretnem osobu koja nosi istu majicu kao ja.
Mrzim kada pričam nešto i u pola priče zaboravim kako se ta reč kaže na srpskom, a znam kako da je kažem na engleskom.
Ne volim kada profesor kaze: "Samo da završim lekciju, pa onda vi nastupate".
Šta znači biti zaljubljen? Možda to što već 10 min. mi je nos prilepljen za jastuk, jer mi miriše na njega, pojma nemam...
Mali rođak i ja se tučemo za djevojku, i kad je vidio da sam jači kaže "aj da se dogovorimo" par-nepar.