Sedela ja na terasi, pila kafu. Nesto se zamajala i pustila goluba.. Sve bi bilo okej da nisam čula: "Takoo je komšinice, samo rokaj!" Htela sam u zemlju da propadnem...
Uvek kada izlazim i moji me pitaju: '' Kad se vraćaš?'', odgovorim : ''Pa nisam još ni krenula.''
Prekjuče sam dobio novi telefon, posle 5god.
I danas mi je ispao i pukao mu je display, koji sam baksuz.
Obožavam smejanje do iznemoglosti i kad me toliko zaboli stomak da me ujutru kad ustanem sačeka upala.
Moja bratanica, koja ima godinu dana, sedi sa mnom i čitam joj ispovesti :D
Sinoć je čitava zgrada imala priliku da čuje nove komšije. Zaključeno je da imaju živopisan ljubavni život, to potvrđuje baka Anđa sa prvog sprata, komšije preko puta zgrade koji su imali prenos uživo, a i ja koja živim balkon pored njihovog. Ispočetka sam mislila da pas laje napolju, a ono komšinica uzdiše...
Kad sam bila mala, bojila sam zube belom temperom. Pošto sam želela da imam onaj savršeno beli osmeh kao što sam viđala na tv-u, iako sam imala samo 7 god, i svaki drugi zub.
Pocela sam da zivim sa momkom, ali imam osecaj da cu se brze iseliti nego sto sam se uselila. Dok smo se samo zabavljali, bilo je super, a sad dolaze karakter i navike do izrazaja i neravnopravnost !
Obožavam mog psa, ponekad ga poljubim u njuškicu... Na šta je moja devojka uvek doda ,, Nežnije ljubiš njega nego mene ''
Kad me mrzi da ustanem i uplalim svetlo, uzmem papuče pa gađam prekidač, ne bi li se upalilo. Ponekad i uspem.