Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Decko me je verio tako sto mi je na facebook-u poslao zahtev da smo vereni,prsten sam dobila mesec dana posle i samo mi ga je stavio na ruku. Romantika mu nije jaca strana ali je ovim postupcima bas preterao...-.-
3500
7817
39
share
odobravam
osuđujem

Živim sa devojkom i sad moram da se kupam svaki dan i menjam gaće i čarape :(
8151
3456
51
share
odobravam
osuđujem

Moja mama je jedno divno, čisto i najneiskvarenije stvorenje na svijetu. I voljela bih da sam kao ona, makar u pola. A nisam...
11462
243
14
share
odobravam
osuđujem

E ovako..Mislio sam da sam normalan,manje-više. Ali čitajući ovo,shvatio sam da sam šifra od čovjeka.
10441
199
19
share
odobravam
osuđujem

Volila bih da me tata makar malo voli kao što voli sestru i da me ne mrzi jer ga podsećam na mamu koja više nije sa nama.
9860
473
19
share
odobravam
osuđujem

Prilikom tusiranja moje sestre od 4 godine, polila me je vodom i počupala me, ja sam sva iznervirana rekla 'dobro bre šta hoćes od mene?' a ona mi je sva važna odgovorila 'malo poštovanja' ostala sam u šoku i počela da se smejem kao luda!
13523
232
21
share
odobravam
osuđujem

Nikada ne dozvolim momku da me poljubi kada to pokuša prvi put. Volim kada se momci trude da me osvoje.
9510
1977
54
share
odobravam
osuđujem

Radim u kladionici i za kucanje koristim kažiprst i prstenjak dok srednji stoji bukvalno u vazduhu, malo me blam al šta ću drugačije ne znam.
8747
300
24
share
odobravam
osuđujem

Uvek kada se vozim liftom i ide prizemlje očekujem da lift ode još 100 spratova u zeljmu u drugi svet...
9355
310
13
share
odobravam
osuđujem

Imam 28 godina i moj moto je: "Pravi se glupa", i mogu vam reći da mi to dobro ide. Toliko dobro da moj suprug misli da ne znam iskoristiti "history" na našem računaru. A ja pomoću te alatke imam svaki njegov korak dokumentovan. Nadam se da će za "vlastito dobro" nekako pročitati ovu poruku, da ne bi napravio neku glupost. Borim se sa sobom da to ne radim, ali znatiželja je jača od povjerenja.
4993
701
19
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva