Decko me je verio tako sto mi je na facebook-u poslao zahtev da smo vereni,prsten sam dobila mesec dana posle i samo mi ga je stavio na ruku. Romantika mu nije jaca strana ali je ovim postupcima bas preterao...-.-
Živim sa devojkom i sad moram da se kupam svaki dan i menjam gaće i čarape :(
Moja mama je jedno divno, čisto i najneiskvarenije stvorenje na svijetu. I voljela bih da sam kao ona, makar u pola. A nisam...
E ovako..Mislio sam da sam normalan,manje-više. Ali čitajući ovo,shvatio sam da sam šifra od čovjeka.
Volila bih da me tata makar malo voli kao što voli sestru i da me ne mrzi jer ga podsećam na mamu koja više nije sa nama.
Prilikom tusiranja moje sestre od 4 godine, polila me je vodom i počupala me, ja sam sva iznervirana rekla 'dobro bre šta hoćes od mene?' a ona mi je sva važna odgovorila 'malo poštovanja'
ostala sam u šoku i počela da se smejem kao luda!
Nikada ne dozvolim momku da me poljubi kada to pokuša prvi put. Volim kada se momci trude da me osvoje.
Radim u kladionici i za kucanje koristim kažiprst i prstenjak dok srednji stoji bukvalno u vazduhu, malo me blam al šta ću drugačije ne znam.
Uvek kada se vozim liftom i ide prizemlje očekujem da lift ode još 100 spratova u zeljmu u drugi svet...
Imam 28 godina i moj moto je: "Pravi se glupa", i mogu vam reći da mi to dobro ide. Toliko dobro da moj suprug misli da ne znam iskoristiti "history" na našem računaru. A ja pomoću te alatke imam svaki njegov korak dokumentovan. Nadam se da će za "vlastito dobro" nekako pročitati ovu poruku, da ne bi napravio neku glupost. Borim se sa sobom da to ne radim, ali znatiželja je jača od povjerenja.