Prije neki dan, u gradu smo imali bitnu fudbalsku utakmicu, i stadion je bio pun. Tribinom je išao momak sa nekim poremećajem nogu, i nije mogao normalno da hoda jer nije imao prostora između stolica. Sa njim je cijelo vrijeme išao drug koji ga je hrabrio i bodrio da nastavi govoreći mu da nema još mnogo. Međutim, sve je teže išao i zapinjao je. I drug mu je okrenuo leđa, sagnuo se, uzeo mu ruke preko svojih ramena, podigao ga i odnio sa stadiona. Ovo mi je natjeralo suze na oči. Pravi prijatelj
Treba nam više ovakvih ljudi! Faith in humanity restored:)
Kad smo izgubili nevinost (i njemu je bio prvi put), nasmejali smo se, bacili jedno drugom kosku i otišli u školu zajedno, kao da se ništa nije desilo :) Najlepša uspomena koju imam :)
Nekad podignem mačku ako hoće da dohvati bubu koja je visoko na zidu.
Pre neko veče u klubu me uhvatila neka djevojka za du*e, nije mi se svidjela i samo sam se okrenuo nasmijao i nastavio dalje. Da sam ja neku djevojku uvatio sigurno bi šamarčinu dobio :)
Udala sam se, jer nisam imala srca da kažem "NE" svom sadašnjem mužu jer sam znala koliko me voli. Dve godine smo u braku, sve bih dala da sam slobodna... Osecam da ga ne volim kao pre, a ne mogu to da mu kažem. Imam 26 godina...
Imam silikon u ustima, i dok sam se jednom ljubila sa dečkom, pukao je.
Slomila sam 2 prednja zuba kao mala. Svoj prvi poljubac sam izbegavala jer sam mislila da ce mi otpasti veštački zubi dok se budem ljubila.
Dok moji roditelji spavaju,ja se prosto ne čujem. Ali zato, dok ja spavam, to se usisava, pere suđe, lupa vratima...
Nakon trećeg pada na vozačkom ispitu, odgledala sam Sunđer Bobovu epizodu ,,Ispit iz vožnje''. Sledeći put sam prošla, najbolji rezultat... :)