Jedino ko mi govori da sam lepa, jesu prosijaci na ulici, niko drugi.
Ove godine bio sam u CG na letovanju.... smuvao sam se sa jednom prelepom Crnogorkom. Iako smo bili samo dve večeri zajedno, ja sam se u nju zaljubio kao neki balavac, i više ne mogu da je izbacim iz glave... sad plačem zato što nemam para da zapalim za Bečiće, samo da je vidim i glas da joj čujem...Dva najlepša dana u mom životu.... a sad se osećam tako prazno... fali mi reči da opišem kako se osećam...
Mrzim kad neku osobu iz sve snage zagrlim i osjetim da ona mene nije. Odvratan osjećaj...
Noćas sam, dok je dečko spavao, svoja led ledena stopala uvukla među njegove noge, da se ugriju, i on je onako iz dubokog sna samo prodrhtao... Kad sam krenula da izvučem noge, jer mi je bilo žao, samo je stegnuo noge, i nastavio da hrče... :-)
Upravo mi je tata rekao: ''Idem u Veneciju'', uzeo novine i hemijsku, zatvorio vrata od dnevne sobe i zakljucao se u WC-u.
Najbolje mi je kada sam u tripu da želim da se hranim zdravo i onda za užinu uzmem bananu da jedem... a to se završi tako što banani dodam eurokrem.
Ne mogu bez muzike, kad god nešto radim uvik mi nešto mora svirati.
Obožavam kada vidim kako veje sneg uveče, i kad se ujutru probudim i pogledam kroz prozor a tamo se sve beli..
Jedan od ključeva na mom privesku je ključ od stana u kojem ne živim preko 10 godina. Čuvam ga kao uspomenu na detinjstvo.
Izašli smo na "romantičnu večeru". Kad nam je poslužena hrana, konobar je namjenski prigušio svjetla, a nas dvoje nagađamo jel štedna sijalica ili nije. Kroz sat vremena je prokomentarisao 'ja romantike u pm'.