Kada ja vozim, a mama sedi na mestu suvozača, ona pokušava da koči pritiskajući stopalom pod auta.
Kada god kupujem žvake u prodavnici ili na trafici, uvek prvo ponudim prodavca, uvek se i posluže. Ta navika mi je već prerasla u ritual koji volim.
U osnovnoj školi sam se brijao svaki dan samo da bi brada počela da mi raste.
Poruku koju mi je poslao dečko koji mi se sviđa sam skontala tek nakon 7 dana i pošto je već prošlo dosta vremena, nisam mu odgovorila (bilo mi glupo). Danas me izbrisao iz prijatelja. Ne znam je li smiješno ili žalosno.
Najteže mi pada kad dođem kući u pripitom stanju sa neke žurke, a roditelji počnu sa pitanjima o tome kako je bilo, ko je bio i sl. a najradije bih se samo bacila u krevet.
Na završnom testu iz biologije za koji su se svi spremali sam imao 100 poena od 100, a ostali nisu prešli 60. To je zato što me je profesorka iz zadnje premestila u prvu klupu odakle sam mogao da vidim rešenja. Nikad nikom nisam rekao...
Blejim sa ortakom u parove koji se ljube, nek im bude nezgodno... kad mi već nemamo cure.
Devojka me je ostavila prvog aprila. Ja se i dalje nadam kako će se pojaviti niotkuda i reći mi apriilili.
Dečko me ispalio za prvu godišnjicu uz izgovor da sve shvatam preozbiljno, da nismo u braku nego u vezi...
Moj muž je juče dobio posao, od sreće smo skakali po kući, plesali, a moj 10-o mjesečni sin je iz krevetca nas posmatrao uz osmijeh i tapšao, to je bio najljepši trenutak. Napokon ćemo moći da mu kupimo brdo igračaka, a ne da izbjegavamo trgovine, izloge, jer nismo mogli da mu priuštimo, a ni da gledamo njegovo tužno lice, Bože hvala ti!