Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Jedino ko mi govori da sam lepa, jesu prosijaci na ulici, niko drugi.
10438
267
42
share
odobravam
osuđujem

Ove godine bio sam u CG na letovanju.... smuvao sam se sa jednom prelepom Crnogorkom. Iako smo bili samo dve večeri zajedno, ja sam se u nju zaljubio kao neki balavac, i više ne mogu da je izbacim iz glave... sad plačem zato što nemam para da zapalim za Bečiće, samo da je vidim i glas da joj čujem...Dva najlepša dana u mom životu.... a sad se osećam tako prazno... fali mi reči da opišem kako se osećam...
9744
492
77
share
odobravam
osuđujem

Mrzim kad neku osobu iz sve snage zagrlim i osjetim da ona mene nije. Odvratan osjećaj...
12280
235
25
share
odobravam
osuđujem

Noćas sam, dok je dečko spavao, svoja led ledena stopala uvukla među njegove noge, da se ugriju, i on je onako iz dubokog sna samo prodrhtao... Kad sam krenula da izvučem noge, jer mi je bilo žao, samo je stegnuo noge, i nastavio da hrče... :-)
15759
157
164
share
odobravam
osuđujem

Upravo mi je tata rekao: ''Idem u Veneciju'', uzeo novine i hemijsku, zatvorio vrata od dnevne sobe i zakljucao se u WC-u.
10706
197
27
share
odobravam
osuđujem

Najbolje mi je kada sam u tripu da želim da se hranim zdravo i onda za užinu uzmem bananu da jedem... a to se završi tako što banani dodam eurokrem.
6161
122
9
share
odobravam
osuđujem

Ne mogu bez muzike, kad god nešto radim uvik mi nešto mora svirati.
5667
88
9
share
odobravam
osuđujem

Obožavam kada vidim kako veje sneg uveče, i kad se ujutru probudim i pogledam kroz prozor a tamo se sve beli..
8650
211
30
share
odobravam
osuđujem

Jedan od ključeva na mom privesku je ključ od stana u kojem ne živim preko 10 godina. Čuvam ga kao uspomenu na detinjstvo.
7423
70
10
share
odobravam
osuđujem

Izašli smo na "romantičnu večeru". Kad nam je poslužena hrana, konobar je namjenski prigušio svjetla, a nas dvoje nagađamo jel štedna sijalica ili nije. Kroz sat vremena je prokomentarisao 'ja romantike u pm'.
5170
108
8
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva