Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Tek sad kad sam pravila CV shvatila sam koliko je moj zivot ustvari prazan...
9605
251
20
share
odobravam
osuđujem

Sinoc sam saznala da me muž vara, i to duže vreme. A malo više od godinu dana smo u braku! Preispitujem sebe šta mi fali? Opran, sit, u krevetu šta god hoće i poželi, a i ja želim tako. Nije mi jasno samo jedno...ponašam se kao da nisam saznala, da li je zato što hoću da lažem sebe ili zato što se osveta služi hladna?
9851
723
162
share
odobravam
osuđujem

Moj otac je bio alkoholičar. Tukao je moju mamu, isterivao je iz kuće na -15, i mnoge druge gadosti, dok smo sestra i ja, tada veoma male, to gledale, nemoćne da išta uradimo, mada smo čak i pokušavale... Toliko puta sam zamišljala da je mrtav, da ne postoji... Dosta godina kasnije, nakon njihovog razvoda i mog prekida bilo kakvog odnosa sa njim, jer je on sa starim navikama nastavio, poginuo je. Ne znam kakav sam ja čovek, da ne kazem žena, ali mi ga ni jednog trenutka nije bilo žao, čak sam osetila olakšanje jer sam znala da više nikada neće doći da nas uznemirava i da više nema potrebe da se plašim za naše živote. Plakala sam jedino zbog toga što nije bio drugačiji i što nije bilo drugačije...
11073
286
85
share
odobravam
osuđujem

Pre neko veče čekajući dečka da izađe iz radnje vidim dečaka kako prolazi sa svojim drugarima i sreće svog dedu. Pozdravljaju se, razmene par reči i svako nastavi svojim putem. Dečak se okreće, doziva dedu i kaže mu: 'Dekoo, volim te!' Nastavlja par koraka, opet zastane: 'Deko, hoćemo li da sedimo u dvorištu posle zajedno?' Deda klima glavom. On ponavlja opet: 'Deko, volim te! '. Gledala sam očima punim suza, sva naježena. Izgubila sam zauvek svog dedu pre 2 godine i sve na ovom svetu bih dala da i on i ja možemo kao nekad da sedimo zajedno u dvorištu i da ja njemu mogu da kažem te dve, najdivnije reci VOLIM TE!
13503
157
42
share
odobravam
osuđujem

Najviše mrzim kad u ulazu miriše hrana, ali miris ne dolazi iz moje kuće. :/
10101
185
13
share
odobravam
osuđujem

Dočekala sam da me rođena majka tera da nađem dečka uz objašnjenje da mi "rade" hormoni i da treba neko da me "smiri"! Mogu bilo koji problem da imam, odgovor je nađi dečka. Npr. Boli me stomak- "Nađi dečka!"; Pije mi se kafa/ "Nađi dečka!"; Ne uči mi se/ "Nađi dečka!". Dečko, nađi se.
15753
304
74
share
odobravam
osuđujem

Na pitanje : " tata imaš li para" ? odgovor bude : " imam, hvala na pitanju"
12864
166
16
share
odobravam
osuđujem

Dok sam bila mala uvijek je važilo ono "Daj meni, ti možeš uvijek da se igraš kod kuće."
10020
164
15
share
odobravam
osuđujem

Sa većim užitkom pojedem onu so na dnu kesice,nego same štapiće. 
5277
231
11
share
odobravam
osuđujem

Pre nekoliko meseci, lopov mi je opljačkao kuću dok sam spavala. Ušao je u moju sobu, a ja sam misleći da je moj otac, pogledala u njega, okrenula se i nastavila da spavam.
8454
155
45
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva