Uvek sam se pitao da li ljudi stvarno imaju sex u filmovima ili je to jaaakooo ubedljiva gluma !
Pojela sam šlag koji je on namijenio za seksi igru... :-/
Jednom u osnovnoj skoli kad sam se upisivao u drugaricin leksikon, napisao sam da mi je omiljeni pevač Rade Lacković.
Najgora kazna bila je kada sam u osnovnoj morala da sednem pored dečaka.
Kao mali celo detinjsvo sam bio vrlo bolestan.. baka me je čuvala i pazila.. Sada imam 20 godina.. situacija se promenila.. sada ja čuvam nju..
Tresem pijanog ortaka da ga probudim, on se iscima pogleda me izbezumljeno i promrmlja I=U/R... omov zakon je zakon! a zatim nastavi da spava.
Krenuli drug i ja do grada i parkirali kola i pita me kako da plati parking preko poruke i objasnim mu ja, a on će "Je l' i zadnju tablicu da napišem?" Oplakao sam narednih pola sata.
Svaki, ali svaki dečko sa kojim sam se rukovala prokomentarisao je: "Što imaš jak stisak, ko bi rekao".
Rekla sam dečku da mrzim da spavam sama posle sexa. Njegov odgovor je bio: Evo ja sad kad te odvezem kući ti pitaj mamu da legneš pored nje.
OBOŽAVAM TOG ČOVEKA IAKO NIJE NORMALAN!
Rokćem kad se smijem i u javnosti to zna biti jako neugodno, al uvijek se još više počnem smijati kada čujem samu sebe.